Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hisztek a boszorkányokban, és...

Hisztek a boszorkányokban, és a szellemekben?

Figyelt kérdés
én igen..láttam is.és sztem bennem is van némi boszorkányság,lécci csak olyanok írjanak akik nem nézik le ezeket a dolgokat.köszi!
2009. nov. 7. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:

nem nézem le

szellemekben hiszek de boszorkányokban már nem annyira

2009. nov. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

ha lány vagy és elvarázsolnál valami szerelmi bűbájjal, szerintem simán hinnék a boszorkányokban! :)

szellemekben hiszek

21/f

2009. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te egy vicc vagy.
2009. nov. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Már Könyves Kálmán is megmondta,hogy boszorkányok nincsenek.És szellemek sincsenek,csak az élénk fantázíával rendelkezők hiszékeny emberek látják őket!
2009. nov. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg varázsolni akarsz, akkor tanulj meg programozni.
2009. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia! Ez egy érdekes kérdés. Boszorkányokban nem, szellemekben kicsit. Régebben haverokkal fotóztunk össze-vissza, és egyszer barátom mutatja hogy egy arc van a fotón amit készített. Emlékszem nagyon paráztunk..:) Rá fél évre kinagyítottam a képet, és láttam hogy csak virágok, szobanövények mosódtak össze, és úgy látszodtak mint ha egy arc lett volna. De annak ellenére hogy kiderült csak növények voltak, azóta kicsit hiszek a szellemekben.

Üdv: Mr. X

2010. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Boszorkányság van, csak már másképp hívjuk... vonzerő vagy csábítás a neve... egyes nők, olyan mértékben elvarázsolják a pasikat, hogy már csak akkor veszik észre, hogy mi történt, amikor pofára ejtették...

Szellemek vannak nekem jelent már meg a halott nagyapám. Nem vicc... és ha jó nő vagy akkor van benned boszorkányság... de ne várd, hogy repülni fogsz a seprűn...

2010. jún. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen,mindkettőben.Már azelőtt is hittem,mikor még egyiket sem láttam(vagy találkoztam velük).Szellemekkel már több kellemetlen tapasztalatom is van,sőt ijesztőek,szóval nincs okom kételkedni a létezésükben.

Boszorkánnyal meg például a múlt héten is beszéltem.:)Ők ugyanis nem holmi csodás lények,természetfeletti képességekkel..bár az tény,hogy a megjelenésük olyannyira vonzó,hogy attól nem lehet eltekinteni.Akit én ismerek pl fém színű szeme van,(hasonló az aranyéhoz)és valami elképesztően csábítóan néz vele..no komment. :)

2010. okt. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!