Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem nevetséges, hogy a 21....

Nem nevetséges, hogy a 21. században még vannak olyanok, akik hisznek a szellemekben és a term. Feletti dolgokban?

Figyelt kérdés
Az emberek régen azért hittek sok dolgot természetfelettinek, mert még a tudomány nem bizonyította az ellenkezőjét.Mára viszont sok dolgot bebizonyított a tudomány,amit még nem,arra pedig még nincs meg a tudományos fejlettség.Miért nem képesek az emberek racionálisan gondolkodni e téren és miért hisznek a baromságokban.Rengeteg ember pénzét "elcsalják" az ilyen jósok meg tököm tudja kik,akik csak kihasználják az emberek naívitását.Semmi ördöngősség nem kell a "jósláshoz" csak egy kis emberismeret.Ahelyett, hogy az emberek értelmesen,hasznosan töltenék az idejüket,inkább hisznek és áldoznak pénzt az ilyen találgatásoknak,spekulációknak és logikátlan dolgoknak.Érdekes, akik egyetemen tanulnak,művelt emberek vagy éppen orvosok,jogászok,mérnökök,szóval a tanult emberek miért nem áldoznak időt jóslásra?Nem furcsa, hogy az ilyen jósok, és akik hisznek bennük nem éppen diplomás,tanult,művelt és logikus gondolkodású emberek?
2010. jún. 10. 18:05
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
70%

Szellemek akkoris léteznek!

Üdv.: Casper

2010. jún. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
52%
Ha valaki ettől boldog,inkább hagyd rá. :D
2010. jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy akik ebben szakemberek ők lehetnek diplomások,mert ismertem olyat aki ilyen suliba járt s megtanult az ezotéria főbb törvényszerűségeit.Amúgy szerintem ez genetika, van aki sose fog benne hinni, még ha lát is szellemet és van aki mindenre azt hiszi h. szellemet látott.
2010. jún. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
Mutass nekem egy olyan diplomát?Kíviáncsi vagyok.
2010. jún. 10. 18:16
 5/53 anonim ***** válasza:
93%
Én szerintem nem, mondjuk én sem hiszek a jósokban, sem az asztrológiában, és semmi féle képpen nem dobnák ki pénzt se jósokra, sem asztrológusokra. De akkor sem kell kiröhögni, vagy lenézni valakit azért, mert hisz valamiben, aminek nincs tudományos alapja.
2010. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
*Mutatsz?*
2010. jún. 10. 18:17
 7/53 anonim ***** válasza:
41%
Én nem tennék fel ilyen kérdéseket, mert meg woodoo-znak.
2010. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:

"Én nem tennék fel ilyen kérdéseket, mert meg woodoo-znak"


Már érzem is.......jönnek a virtuális démonok:)

2010. jún. 10. 18:20
 9/53 anonim ***** válasza:
41%
Én azt tartom a legrosszabbnak,hogy a fiatalokat és megmérgezik ezekkel a marhaságokkal.Kötelezővé kellene tenni Ráth-Végh István könyvét: Az emberi butaságot. Akkor talán sokan rájönnének,hogy ezek milyen ostobaságok. A hit befolyásolni tudja a tudatot.
2010. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
49%

igaza van a kérdezőnek.

mellesleg ilyen diplomáról én sem tudok:D

2010. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!