Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Dynamo varázslatai valósak?

Dynamo varázslatai valósak?

Figyelt kérdés
Ez az egész olyan hihetetlen számomra, de eszembe se jutott eddig, hogy ez esetleg szemfényvesztés lenne!

2013. okt. 5. 18:33
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem láttam Dynamo-t, de szerintem varázslat nem létezik, de az ügyesen végrehajtott szemfényvesztés varázslatnak is tűnhet.
2013. okt. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már én is fel akartam tenni, néha olyanokat csinál amit logikusan nem lehet megmagyarázni . Például amikor a pénzérmét az üvegen keresztül bejuttatja . El nem tudom képzelni hogy csinálja :-)
2013. okt. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
79%
Illuzionista, ez a dolga, ehhez ért. Nincs köze mágiához.
2013. okt. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
62%
A varázslat eleve nem létező dolog, ennél fogva nincs valótlan és valós varázslat...
2013. okt. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom hogy csinálja Dynamo, de elmondta hogy nem az a célja hogy becsapja az embereket hanem az, hogy egy pillanatra is, de elhitesse velük, hogy bármi lehetséges
2013. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
91%

Akkor tárjuk fel az igazságot.

Nincs varázslat!

Ez mind csak trükk.Minden trükk egy nagyon egyszerű elvből jön létre.Csak olyan egyszerű hogy soha nem is gondolnál rá.A bűvészet tudomány.

Mivel annyira megakarod tudni hogy alapvető dolgokat kihagysz a számon vetésből.

Ajánlok egy filmet nektek : A tökéletes trükk

Nagyon alapvető trükkökre világít rá a film,s arra hogy pár bűvész ennek a szakmának él.Nézd meg s rájössz hogy mindennek a kulcsa a tudomány.

Dynamo pedig,jónak mondható de 90%-ban minden trükkjére rálehet jönni pár óra alatt.

2013. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

6os

ez mind szépen hangzik amit írtál, csak megnézném h te miképp jössz rá pár óra alatt a trükkjeire, ha nem lehetne guglit használni...

mert szerintem sehogy, ha pedig tényleg ilyen okos lennél, már te is világhírű lennél ezekkel a mutatványokkal.

2013. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
63%

Kedves utolsó,nem mindenki képes ezt be is mutatni.Érted?

1 trükk : 20% az hogy mi a megoldás kulcsa(90%-ban nem is az előadó találja ki a trükköt,hanem 1 trükk mester,aki nem képes bemutatni egy közönség előtt.S marad a háttérben)

80% hogy miképp adja elő

Én nem tudok,színészkedni,nincs tehetségem sok ember előtt nem bakizni.Nem tudnék gördülékenyül előadni több trükköt egymás után.

Én csak átgondolom,rájövök hogy-hogy csinálja és ennyi.

Az én agyam nem áll meg ott hogy "húú hogy csinálta" Megnézek egy ilyen videót,és nem megyek tovább,nézni többet.Megnézem akár többször is.Jegyzetelek stb.

S a végén összeáll a megoldás.

Remélem érthető,a film továbbra is ajánlott.Ezek mind benne vannak.

2013. okt. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
16%
lehet trükk vagy akármi de akkor is megtörténik akk az mi ha nem varázslat?
2013. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

Tudomány.

Varázslat : A varázslás egy természetfeletti erő amit a

varázsló vagy boszorkány irányít.

Bűvész se varázsló, se boszorkány.

Természetfeletti erő sincs, csak reál tudományok.

Kémia, Matematika, Fizika, Biológia.stb.

2013. okt. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!