Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Közzé tenne nekem valaki...

Közzé tenne nekem valaki valami jó kis átkot, rituálét, ami komoly dolgokat okoz?

Figyelt kérdés
Pl. képzelgések, őrület, halálfélelem, kényszerképzetek...
2013. okt. 9. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Egy hatásos rituálé:

Veszel 666 liter benzit, beleöntöd a kádban, bele ülsz, majd meggyújtod. Komoly dolgot okoz, még bele is halhatsz, de ha nem is halsz bele, akkor is komoly traumával éled tovább a mindennapjaidat.

2013. okt. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy beleférne a kádba annyi benzin, bár megyek lemérem a térfogatát és kiszámolom. Milyen minőségű benzint használjak, mármint oktánszám mennyire fontos. A gyújtás is érdekelne..elég egyszerű gyufa, vagy öngyújtó, azon belül is ugye többfajta van szikraköves, elektromos stb. Félig kell beleülni, vagy teljesen, meddig érjen a folyadék?? A trauma foka milyen mértékű lesz, szükséges e pszichológiai kezelés??
2013. okt. 9. 17:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem fér bele 666 akkor elég ha teli töltöd. A benzin minősége mindegy, de könnyen gyúljon, és jól égjen. Addig gyújtogasd, míg meg nem gyúl. A kádban teljesen ülj bele, úgy, hogy csak a fejed álljon ki belőle. Addig ne szállj ki a kádból, míg az összes benzin el nem éget. A trauma nagysága változó. Én nem tudom, mert még nem próbáltam, és nincs is a szándékomban.
2013. okt. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
200-300 literes egy kád
2013. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mind1 az a lényeg hogy öntsd bele és fürödj meg de gyertyával a kezedben
2013. okt. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ami komoly dolgot okoz?

Oké. Rajzolj horog kereszteket a rendőrség előtt álló rendőrautókra, és kiabáld azt, hogy én voltam, gyertek.Annyi rendőrt idézel, hogy az nem igaz.

2013. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyújts meg egy fekete gyertyát és mormold magadban,majd egyre hangosabban:

Én, mint egy fizikai anyagi lény, szeretném segítségül hívni az asztrál világot,legkönyebben marcsát az asztrálbestiát hívhatod, kérdezd meg tőle, hogy: Marcsa,minek panaszkodol,ha egész éjjel malackodol? Erre nem fogja tudni a választ és mivel legyőzted az észpárbajban ezért segíteni fog neked, már csak az átkot kell megmondanod neki, hogy mi legyen, de előtte le kell nyűgöznöd ezzel a mítikus szöveggel:

Katona bácsi haptákban,bekakált a nadrágba.Katona néni kimossa? Fúj,de büdös,kidobja!

Innentől már kérhetsz tőle bármit, teljesíteni fogja...

2013. okt. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
XDXDXDXD szakadookk, tehetségesek vagytok! :D Menjetek el humoristának! A comedy central alig vár titeket!
2013. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!