Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehet-e valakinek olyan...

Lehet-e valakinek olyan védekezőképessége, hogy ne lehessen lefényképezni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vagyok ezotérikus, bár némelyikben hiszek, de ez a kérdés régóta foglalkoztat.

Angliában voltam a British Múzeumban, és egyszercsak megláttam egy tibeti lámát.

Sárga tunikaszerű valami volt rajta, kkörbetekerve, lábán saru, leborotvált fej.


Amikor megláttam, ő a lépcső tetején állta, én pedig az alján.

Rögtön rákaptam a fényképezőgépet, ő pedig felém nézett, és egy pillanatra megállt.

Elkattant a gép, ő pedig továbbment.

Megnéztem a képet, és csak sötétséget láttam, nagyon halványan a lépcsőt és felfelé teljesen elhomályosodott a kép.


Igaz, hogy én sok Lawrence-könyvet olvastam, ezt nem is titkolom, mindjárt arra gondoltam, hogy nem engedte, hogy lefényképezzem.


Van ennek valami racionális magyarázata, vagy pedig - mint a társaim is mondták - egyszerűen arról van szó, hogy nem sikerült a fényképezés?

Szerintetek?


Köszönöm, aki értelmesen válaszol.


2013. nov. 1. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Azt hiszem a jedi lökés a megfelelő képesség ehhez. Tanítják, de nem tudom hol.
2013. nov. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyszeruen elrontottad a kepet, lehet h. pont attol, hogy hirtelen rantottad oda es kattintottad el (foleg ha valami kompaktrol van szo). nincs ilyen 'kepesseg', hogy ne tudjanak lefenykepezni, kiveve ha orrbavered a paparazzikat, ahogy a morozusabb 'celebek' szoktak...
2013. nov. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

az elsőnek igaza lehet, ha kicsit orrbavágott a fényképezőgép, akkor jedi-lökés lehetett.


Vagy csak ki volt kapcsolva a vaku.

2013. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

feléd küldte a chi-t

de még jó jártál, mert nem szemmel vert:)

2013. nov. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem a tibeti lámát azért nem tudtad, lencsevégre kapni mert előtte látta a kör című videokazettát. link: http://www.youtube.com/watch?v=FD-l9IymCb4&gl=HU&hl=hu&clien..
2013. nov. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Való igaz, jók az L.L.L. könyvek, de... azt tudnod kell, hogy az ott leírtak nem igazak, a könyvbeli Lawrence is kitalált karakter, és a történetek sem igazak... a tibeti szokások igazak de egy láma ilyet nem csinál, elhiheted. Varázsolni és ilyen dolgokra ők sem képesek...
2013. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszokat.

Akkor marad az a verzió, hogy hirtelen akartam lekapni, és ezért nem sikerült a kép.

2013. nov. 1. 19:49
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Némileg az ellentábort gyarapítva: Nekem volt egy ismerősöm, aki sosem hagyta, hogy lefényképezzék, és egy képet se láttam róla. Egyszer egy közös ismerősünk a vonaton lesiből lekapta a mobiljával. Az illető csak MEGFOGTA a telefont, a kép pedig ezt követően nem volt sehol :) Ráadásul őt ismerve, kinézem belőle, hogy "csinált valamit" :)
2013. nov. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!