Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehet szellemet idézni...

Veroní :) kérdése:

Hogy lehet szellemet idézni esetleg halottal komunikálni?

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjatok idióta vagy bunkó válaszokat,csak érdekel az ilyen téma
2013. nov. 5. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, téged nem érdekel. Ha érdekelne, akkor tudnád, hogy csak itt naponta kérdezi meg valaki ugyanezt. Naponta!
2013. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sehogy!!!
2013. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát bélyeggel.
2013. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a bunkóság és idiótaság teljes mellőzésével írom, hogy sehogy!!!4
2013. nov. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én nem akarok szellemet idézni,csak kiváncsi vagyok,hogy hogyan kell :)
2013. nov. 5. 23:02
 6/9 anonim válasza:
én se tudom hogyan kell, de anyám mesélt sokat hogy fiatal korában rokonokkal meg ismikkel is idéztek már szellemet, de mondta, hogy csinálta már egyedül is. Konkrétan nem tudom, hogy pontosan mit kell csinálni, de arra emlékszem, azt mondta, hogy volt egy könyv, ami elvolt felezve vagy valami ilyesmi, és a két fél között volt egy kulcs, és hogy valahogyan egy madzaggal össze volt így gyengéden kötözve, és hogya könyv egyik fele ha az egyik oldalra dőlt, akkor pl igen a válasz, a másikra akkor nyílván nem" a válasz. ezt így elképzelni is nehéz hogy van ez az egész, de állítólag neki sikerült. de gondolom volt ott gyertya is meg valami idézet hozzá... de mondott olyat is hogy a többen voltak, akkor egy asztal köré ültek, középen egy gyertyával, a saját hüvelykujjukat össze érintkezve és a két oldalt mellettük ülővel a kisújjuknak kellet érintkezniük, aztán gondolom egy idézet volt, és valami olyasmi volt hogy az asztal egy kicsit felemelkedet ha pl igen volt a válasz, állítólag lehetett is érezni h a levegőben volt az asztal.. de azt mondta anyám ha valakinek sikerül is szellemet idézni az okés, csak vissza is kell idézni, mert egyik ismerősei, akik nem idézték vissza, a házukban sorjában ment tönkre a tv, mikró hűtő, egyszóval minden..
2013. nov. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bunkóság, ha leírom, hogy sehogy sem, mert nem léteznek szellemek, a halottak pedig nem képesek már kommunikálni?
2013. nov. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Mindenképp akkor jársz a legjobban, ha sehogy semmit, senkit nem idézgetsz. Ez nem játék. Engedd meg, hogy Szepes Máriát idézzem:Akit különféle vallási vagy tudományos dogmák nyűgöznek le, akinek szelleme kötött, nem szintetikus, akinek érzelmi élete felderíthetetlen, zavaros és zsarnok erejű, az sohase lépjen az ismeretlen birodalom területére, mert elnyelik a szakadékok, vagy felfalják a sötétség szörnyei.

2013. nov. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Karesz6969 ***** válasza:
Lehet...de ezt én ide nem fogom leírni, nagyon komoly irodalma van a hálón...keresgess!
2013. nov. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!