Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért van az hogyha valaki...

Gajda szilvia kérdése:

Miért van az hogyha valaki szellemet idéz megváltozik a személyisége?

Figyelt kérdés
ketten idéztünk,én még nemcsináltam ijet,de a barátnöm már sokszor,és nem kiváncsiságbol csináltuk hanem volt célja.Csak ebbe az az eggy a legrosszab hogy kikészitem teljessen a páromat,meg ahogy érzem már magamat is.Ez valamiért a kapcsolatunkra akar rámenni
2012. nov. 7. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennek ezer oka lehet, de közülük egyik sem a szellemidézés. Csak beképzeled a dolgot, és ha leragadsz ennél a szellemtémánál, és nem találod meg a valódi okot, az veszélyeztetheti a kapcsolatotokat.
2012. nov. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Azért mert el kezd hinni ebben a hülyeségben és okosból vagy kevésbé butából buta lesz.

Pl: Ilyet ír, hogy "ijet", rosszul írja az egyet, ponttal választja el a szavakat, nem nagybetűvel kezdi a mondatokat, nem tudja hova kell hosszú és hova rövid magánhangzó, stb.

2012. nov. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

azért változhat meg a személyiság mert a szellemet ráragasztják az idézőre büntetésből!


Egyáltalán nem vicc! ez egy új törvény alig 10 éves

2012. nov. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!