Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Egy démontól mit lehet kérni?

Dragonkalo kérdése:

Egy démontól mit lehet kérni?

Figyelt kérdés

Végigolvastam a Démonlexikont és láttam,hogy vannak különböző tevékenységi területeik.

De ha pl. majd később megidézek egyet,akkor lehet tőle tárgyat kérni?Vagy tudást?Esetleg valamilyen testi változást?Kapcsolat javulását két ember között?



2013. dec. 25. 10:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Vodkát babbal.Meg sörrel
2013. dec. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Persze, lehet tőle kérni, csak előbb idézd meg. (ekkora baromságot remélem nem gondoltál komolyan)
2013. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Abszintot meg halált
2013. dec. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Nos, bár szkeptikus vagyok, segítek.Szakterülettől függően azt kérsz amit akarsz, DE a démonnak fizetni kell érte. Pl. a lelkeddel, a gyerekeddel, a feleségeddel, barátnőddel, stb.


Egyébként én nem hiszek az ilyenekben, egy időben érdekelt és utána néztem pár dolognak. Ekkor lettem szkeptikus. Szóval szerintem nem léteznek és végképp nem lehet őket megidézni.

2013. dec. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Démontól semmit, tőlem meg virgácsot.



Üdv: Télapó

2013. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Kérj új agyat!
2013. dec. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

kérdező!

rendkívül nagy tudás kell ahhoz az okkultizmusban és a mágiába, meg a spiritizmusban, hogy te vmit is megérts abból, miként kell egy démont megidézni.

a neten rengeteg baromság van összeírva, ahhoz hogy csak ezen az úton elindulj, legalább két oldalnyi dolog jelentésével kellene tisztában lenned, h mit miért, és hogyan kell.

szóval kérhetsz te bármit, de ahhoz teljesüljön, meg kell idézned, ami nem fog menni.

2013. dec. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Trollok bennetek sem csalódtam...:D

Egyébként egy szkeptikusnak bármennyit magyaráznak,nem hiszi el szóval mindegy.

Igen,utolsó és egyik szkeptikus,aki értelmes választ írt,tudom,hogy sok idő kell hozzá,de nem feltétlenül kell barátnőt,családot ilyesmit adni cserébe.

Mármint ahhoz kell sok idő és gyakorlás,hogy megidézzek egy épkézláb Démont.

2013. dec. 25. 12:46
 9/25 anonim ***** válasza:

nagyon fiatal lehetsz még, és ezekben a dolgokban nagyon járatlan, nem szkeptikus vagyok a témában, hanem abban vagyok kétkedő, hogy te itt bármit feltudnál mutatni eredményül...mivel a teológia és valláskutatás az egyik hobbim, a sok közül, kicsit nagyobb rálátásom lehet ezen dolgokra, mint neked.

párszor már írtam erre az oldalra, hasonló kérdéseket feltevő tiniknek, hogy mik kellenek egy ilyen eseményhez, kb egy oldal volt dióhéjban, de csak az alap dolgokat írtam, le, direkt torzítva egy két infót, hogy nehogy véletlen ha ráhibázna egy kezdő, erre az egész folyamatra, sikerüljön, akár csak egy kis haladást is elérni a témában...csak egy kis elmélet, hogy lássam, mennyire értesz hozzá, vagy van fogalmad erről?

pl az általam felsorolt mágikus ágak, miképpen kapcsolódnak egy ilyen lény megidézéséhez?

áldozati mágia, ceremonális mágia, invokáció...

ha ezt megtudod nekem fogalmazni, hogy ezek miért kellenek, mi szerepük van ebben az egészben, akkor meghallgatom a további érveidet is, de addig csak egy tudatlan ember vagy a témában.

2013. dec. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Az áldozati mágia amikor vért ajánlasz fel valami cselekvésért nem?

A ceremonális mágiánál fontos szerepük van a pecséteknek,füstölőknek,pentagramoknak,szimbólumoknak,és rituális mágia is a másik elnevezése.

Az invokációkor,tegyük fel egy Démont invokálunk,akkor az idézőben jelenik meg,és ha beszél akkor is az idéző testével teszi.Közvetlen kapcsolat van.

2013. dec. 25. 13:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!