Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek a sátánizmus...

Mi a véleményetek a sátánizmusról/sátánistákról?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 18:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Azt hogy az vagyok. De nem tudtam diszkriminálni vallás szerint az embereket úgyhogy lazán veszem.
2013. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 piriiiiii ***** válasza:
51%

Miért nem sááááMán? Ahhoz szívesebben szólnék hozzá...

Az a véleményem, hogy nincs Sátán, ahogyan Isten sincsen. Az ember tragédiája szálló képzelet szüleménye, ahogy a Biblia is.

A vallási fanatikusok pedig néha nagyon messzire mennek...

2013. dec. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
14%
Embert áldozni, főleg szűz gyerek leányt, kivéreztetni, a vérében megfürdeni majd inni belőle, durva, bár manapság már a kecskénél megálltak.
2013. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szóval szerintem TRIA MERA.
2013. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
2013. dec. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
41%
Én is az vagyok. Nem áldozunk sem szűz lányokat, sem állatot... Ezt csak a keresztények találtak ki. Jobb emberek vagyunk mint az istenhívők.
2013. dec. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én meg ateista vagyok, na bunm... .

Amúgy nem a hit a fontos, hanem az, hogy milyen, maga az ember.

2013. dec. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Így van, nem a lélek a fontos hanem a test.
2014. jan. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Én soha nem ártottam senkinek. Pedig megérdemelték volna néhányan. Szóval #6-nak igaza van. Maximum a saját vérünkből kell egy cseppnyi. És az is normálesetben egyszer. Nem vagdossuk magunkat, nem rajzolunk körbe mintákat mert azt tilos és a tisztaság kedvéért csak a kovenek veszélyesek. Azok is csak néha. A vezetőtől függ.

Boldog új évet.

2014. jan. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem jó nagy hülyeség a sátánizmus. Persze a tinik hülyítésére ez is jó.

Mondjuk a mostanság divatos spirituális sátánizmus picit eltér a régiektől. Elég ügyesen próbálják magukat jónak/szépnek beállítani és így megnyerni maguknak a megvezethető fiatalokat, de ez is csak egy nagy butítás nem több. Tele van "népszerűbb" összeesküvés elméleti elemekkel. Pl ufók, ősi vallások stb. Ilyeneket azért jó beletenni mert bármit lehet róluk mondani, úgy sem ellenőrizhető rendesen. (Ráadásul a tinikre nem is jellemző hogy bármit is ellenőriznének)

De még Hitlert is belekeverik. Jó nagy katyvasz az egész.

Ezek mellett megy a fekete mágia ezerrel, de persze ők jófiúk mert csak azoknak kívánják a halálát akik beszóltak nekik stb. Szóval nem csak katyvasz, de még képmutató irányzat is. Ezt tényleg csak olyan fiatalokkal lehet megetetni akik még nem sokat láttak.


Én személy szerint nem ajánlom hogy valaki ilyen sehova nem vezető dolgokkal foglalkozzon mint a Sátánizmus. A tinik is jobban teszik ha tanulnak, sportolnak vagy egyszerűen csak a barátokkal lógnak.

2014. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!