Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A keresztények mit gondolnak...

A keresztények mit gondolnak a sátánistákról?

Figyelt kérdés
2013. dec. 8. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Az itt olvasottak alapján szerintem azt, hogy zavart lelki világú fiatalok, akik a stresszet a temetőkben sírok rongálásával vezetik le.
2013. dec. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem tudják, mi az a sátánizmus, akkor biztos azt, amit az első írt. Amúgy meg én keresztényként nem tartom őket sokban különbözőnek az ateistáktól, vannak hasonlóságok köztük. Semmi extra, ez is ugyanolyan meggyőződés, mint bármilyen vallás, mindenkinek magánügye, hogy miben hisz.
2013. dec. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%

Igazából nem tudom, hogy melyik rosszabb. Ha valaki divatból és lázadásból követi vagy ha komolyan gondolja, amit gondol...


Természetesen a sátánizmusnk is millió fajtája van.

Maradjunk annyiban, hogy az ateista sátánizmust, aminek van mondanivalója és nem csak bohockódás azt valamilyen szinten elfogadom. Amennyiben nem ártalmas.


Furcsa, mert sok más vallást elfogadok. Az ateistákat is elfogadom. De ezeket a drogosok által kreált összecsapott, ezotérikus, gyűlöletkeltő baromságokat mélységesen elítélem.

2013. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Állítólag már folynak a tárgyalások közös ökumenikus istentiszteletek tartásáról.
2013. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Azt, hogy nem normálisak, legalábbis az olyan tinik akik csak azért azok amik, hogy ők olyan kemények legyenek stb... Szánalmas az ilyen.
2013. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

MIT GONDOLOK?


Ha nem tudja mi vagy inkább ki az a Sátán, akkor tájékoztatom, ha ezek után is kitart mellette, akkor bizonyos szinten,ugyan úgy állok hozzá, mint Sátánhoz.

Ellenségnek tekintem, de tiszteletben tartom, és igyekszem a példámmal a helyes dolgokról meggyőzni.

Nem lázadok, vagy teszek ellene, mert ez a Teremtő feladata dolga nem az enyém

2013. dec. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 KZitus ***** válasza:
"Állítólag már folynak a tárgyalások közös ökumenikus istentiszteletek tartásáról." - Erre mondta Jézus, hogy amelyik ház meghasonlik önmagával, az összeomol.
2013. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 KZitus ***** válasza:
21%

A Biblia azt írja Sátánról, hogy Ő tudja, hogy rövid ideje van már hátra. Vajon a követői, a sátánisták is tudják ezt?


Jelenések 12:12 "Ezért örvendjetek, ti egek, és ti, akik azokban lakoztok! Jaj a földnek és a tengernek, mert lejött hozzátok az Ördög nagy haraggal, mivel tudja, hogy rövid ideje van.”


Én azt gondolom, ideje elhagyni "Atyjukat" és menekülni tőle, ameddig van rá lehetőség...

2013. dec. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem, a sátánisták azt hiszik, hogy a Sátán fog győzni.
2013. dec. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amugy 6os válaszoló... Az ateisták nem sátánisták. Ök egyáltalán nem hisznek semmibe
2013. dec. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!