Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy tudnék harcosokat idézni,...

Hogy tudnék harcosokat idézni, amik engem szolgálnak?

Figyelt kérdés
Tudom, furán hangzik, de múltkor hallottam hogy meg lehet idézni harcos lelkeket és minél jobb a mágiánk, annál erősebbeket. És ezek a lelkek mektámadják a ránk támadó démonokat, de az élőkben nem tesznek kárt. Ilyen varázslatot hogy kell? És ehhez mekkora mágiamesterség kell? Szkeptók ne írjanak!

2014. jan. 8. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:

A babona vagy hiedelem szűkebb értelemben olyan, a világ mágikus szemléletéből fakadó hitet, vagy erre épülő tevékenységet jelent, ami (tévesen) közvetlen (ok-okozati vagy jel-jelöleti) összefüggést tulajdonít ilyen viszonyban valójában nem álló dolgoknak, az események mozgatóiként sokszor természetfölötti erőket elképzelve. Tudományos vizsgálata többek között a néprajz és a szociálpszichológia feladata.


Tágabb (de a köznyelvben inkább csak az újkortól kezdve terjedő) értelemben a „babona” szó jelentése egyszerűen tévhit.


Bővebben: [link]


Ezek szerint szkeptó(?) vagyok?

2014. jan. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Sacred vagy a Diabloban volt ilyen skill, már nem emlékszem melyikben.
2014. jan. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bolsaksárkány todomedá!
2014. jan. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
ha kell, harcolok neked.
2014. jan. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Conjuring skilledet maxold ki, 70es szint fölött olyan perket is választhatsz, hogy daedrát tudsz idézni, ami mindent lezúz. Sok sikert!
2014. jan. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
Egyet sem talál, ha lefizetnél pár testőrt akkor talán lenne pár harcosod, aki védelmez téged! Bár: nemtom ki ellen :D a belső démonok ellen tudok egy jó megoldást 'pszichológus' Most, hogy válaszoltam kérem a zöld-kezet azonnal..:D
2014. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Valaki túl sokat mmo-zott. Megjegyzem abszolút nem vagyok szkeptikus.
2014. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Missi_Key ***** válasza:
100%
menj el politikusnak, ha jól csinálod te leszel a hadsereg feje...
2014. jan. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én tudok ijeneket idézni ha gobdolod segitek szivesen!!!
2014. jan. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!