Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tudnátok Budapesten Futball...

F.lac88 kérdése:

Tudnátok Budapesten Futball akadémiákat mondani? (Az Mtk -t ismerem. [Eseteleg megtudnátok mondani hogy mire szolgálnak a futball akadémiák? Ugyanolyan mint egy egyesület? Kérlek rendes válaszokat adjatok .

Figyelt kérdés
2013. dec. 28. 12:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Magyar Futball Akadémia (Honvéd; persze oda bekerülni :D szóval érted)?


inkább olyan, mint egy iskola

úgy tudom, hogy normális tanítás van, meg minden


a Honvéd akadémiáján voltam már (önkéntes melóztam, nem oda járok :D), és pöpec épület, bent laknak az ifisták, van jó kis közösségi szoba (tv+kanapé), van földszinten kajálda, meg konditerem


aki oda jár (mert mint mondtam, mint iskola; by the way... úgy tudom hogy nagyonfizetős, és hallottam olyat is, hogy egyes akadémiáknál tehetség se kell, csak zsééé - de ez nem megerősített forrás), az focival kel, focival fekszik, durván be van osztva az idejük, van takarodó is, és igazából sokmindent tiltanak nekik...


de mondom, ezeket csak úgy ott hallottam, lehet más akadémia az más, de ott szigor van ahogy láttam, és igazából akik oda járnak, tényleg egész idejüket a foci teszi ki

2013. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!