Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek lehetséges ilyet...

Szerintetek lehetséges ilyet csinálni? Természetesen csak elméletben.

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy démontól kérek valamit a lelkemért cserébe, de aláíratok valakivel egy szerződést, hogy rendelkezhetek a lelkével, akkor felajánlhatom neki a lelket a szerződéssel?

2014. febr. 4. 22:45
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

Bocsánat, csak mindkét kérdés meg volt nyitva és arra akartam először írni. :$


Ide pedig: elméletben minden lehetséges, szerintem ez az ötlet egy könyvben is megállná a helyét. Nem akartál írni soha. Ill. mi ihlette a kérdést? :)

2014. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Fantáziálni mindenről lehetséges épp elég maszlagot hagyott reánk a múlt.


De nem léteznek démonok, se sátán se angyalok, csak az emberi képzelet alkotta.


ezzel szemben neked van lelked de azzal kufárkodni egyenlő a tébolydával vagy haláloddal. Felejtsd is el sürgősen az ilyen gondolataidat!

2014. febr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Bocsi én se neked akartam írni, csak elfelejtettem odaírni, hogy kinek írom. Az előző hozzászólásom a szellemlovasos csávónak szólt. Teljesen megértem, hogy véletlen ide írtad. :) Amúgy igen gondolkozom azon, hogy írjak könyvet csak még nem találtam meg a fő témát, és nem tudom, még, hogy hol is kezdjem. :D Verset már írtam vagy 20-at. A kérdés csak úgy jött, mert néha gondolkozok ilyen hülyeségeken. :D
2014. febr. 5. 00:00
 14/29 A kérdező kommentje:
12.! Nyugi! Mondtam, hogy csak elméleti kérdés. Nem vagyok, hülye hogy lelkekkel üzleteljek. :D
2014. febr. 5. 00:01
 15/29 anonim válasza:

:))

Nincs is azzal gond, ha színes a fantáziád. Én is szoktam és szeretek is írni. Egyébként... ha legközelebb megtámadnak ilyen fantazmák, jegyezd le őket és később fel tudod használni! ;) Én is így szoktam. :)

2014. febr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges viszont gyakorlatilag lehetetlen.
2014. febr. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Nem beszélt senki a gyakorlatról. :)

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. febr. 5. 08:47
 18/29 anonim válasza:
de érted, hiába írja alá önként..szabad akarata van, bármikor meggondolhatja magát, a lelkét meg nem veheti el tőle senki, ha nem akarja, ez van.. :D
2014. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Én a múltkor adtam el, de sajna nem kellet az ördögnek végül nekem fizetett azért, hogy visszavegyem ez van skacok nem kell senkinek

Üdv! a családomnak

2014. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
A Mortal Kombatban Shang Tsung gyűjtőtte a lelkeket. Imádom.
2014. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!