Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerintetek lehetséges ilyet...

Szerintetek lehetséges ilyet csinálni? Természetesen csak elméletben.

Figyelt kérdés
Ha mondjuk egy démontól kérek valamit a lelkemért cserébe, de aláíratok valakivel egy szerződést, hogy rendelkezhetek a lelkével, akkor felajánlhatom neki a lelket a szerződéssel?

2014. febr. 4. 22:45
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
A Mortal Kombat tényleg jó. :D
2014. febr. 5. 19:38
 22/29 anonim ***** válasza:
Itt el kell különíteni, hogy mire irányul a szerződő felek akarata. A lélek egyedi dolog, tehát nem mindegy, hogy a tiéd - e vagy Gipsz Jakabé. Ha a démon kimondottan a te lelkedre kötött szerződést, akkor valószínűleg nem fogad el cserelelket teljesítésképpen. Ha viszont a szerződés úgy fogalmaz, hogy a démon megtesz valamit, cserébe egy db földi lélekért, akkor elviekben lehetséges, amit írsz.
2014. febr. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Természetesen én is úgy gondoltam, hogy így állapodunk meg. Egy vagy több lelket adnék a sajátom helyett. Szerintem tetszene egy démonnak, hiszen van benne egy kis gonoszság. Persze ez még mindig csak elméleti kérdés!
2014. febr. 6. 16:03
 24/29 anonim ***** válasza:
Ésd te adnál valamit a lélekért cserébe? Csak hogy kerek legyen a történet :)
2014. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Lehet. Ezen nem gondolkoztam. Talán adok nekik egy 200-ast. :)
2014. febr. 6. 19:06
 26/29 anonim ***** válasza:
Az kb. két kisfröcss :) Korrekt!
2014. febr. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 dragonkalo ***** válasza:

Trollok,Trollok mindenhol...

A Démonok nem gonoszak,mint azt ti gondoljátok,csak az idők során a keresztények meg a különböző vallások így állították be őket.Ha pl. ma meghallod,azt,hogy Démon akkor nyilván valami gonosz,ördögi lényre gondolsz.Pedig nem,a Démonok segítenek,és nem kell kötelezően felajánlani lelket,csak különösen nagy kérésnél.

2014. febr. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

nincs értelmesebb témátok csak ez a babonaság?

Vagy írjam azt hogy mesevilág? -mert a még éretlen embernek az való!

2014. febr. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ezotéria kategória erre való, van min röhögni.
2014. febr. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!