Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötés akkor is...

Szerelmi kötés akkor is működik ha az illető úgy mondd nem is ismer?

Figyelt kérdés
Teszik egy pasi de ő igazából kb 10 éve látott de én tudom h ő ki és hogy hol dolgozik kicsoda micsoda szóval mindent tudok róla, nincs párja jelenleg. De az a bibi ha én itthon csinálok egy szerelmi kötést akkor az hogy jön létre hisz találkozni nem szoktunk annyi hogy 1 városban lakom vele és az apám volt "fönöke" és így azért nagyjából tudja hogy ki vagyok ha sikerül a mágia még is hogyan találkozom vele? hogy hoz össze vele a sors? házi mágia! Kíváncsi vagyok erre az egészre hogy bejön e vagy nem. Ismétlem nem szakítok szét senkit egymástól nincs barátnője felesége. Böbe
2014. febr. 22. 09:52
 1/7 A kérdező kommentje:
És még is mennyi idő hogy ez bejöjjön?
2014. febr. 22. 09:57
 2/7 Laylah ***** válasza:
Így biztos, hogy nem működik. Ahhoz rendszeres kapcsolatban kéne lennetek, vagy legalább egy olyan időszak után, mikor sokat voltatok együtt és jól ismeritek egymást. Javaslom, hogy próbálj meg normálisan közeledni hozzá, hiszen valószínűleg azt sem tudja, hogy ki vagy. Így meg nincs értelme az egésznek.
2014. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Csak az ő beleegyezésével csináld!


Máskülönben pofára fox esni

2014. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem működik, mert kell hozzá valamilyen személyes holmija is,olyasmi amihez ragaszkodik.
2014. márc. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
nem müködik csak ha kiszámoltatod vele a pi összes számjegyét... Musa x paradisiaca
2014. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Arra a lehetséges következményre vajon gondoltál-e, hogy ha összejönne a dolog, de ha majd az idő múlásával - esetleg - mégsem tudtok kijönni egymással, nos akkor te magad sokkal nehezebben fogsz tudni "megszabadulni" Tőle éppen a kötés miatt.

És mi van ha a hülye szerelmes megunt szeretőt soha nem tudod majd leállítani ?

2014. aug. 18. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Én pedig téged ismerlek.

Pasi vagyok,és csináltam egy mágiát,amivel magamhoz kötöttelek.

Lassan fejti ki a hatását,így jelenleg még te sem tudhatsz róla.

Sosem találnád ki azt,hogy ki vagyok,hát nem az akit te szeretnél.

Tetszik?

2014. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!