Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a valószínű garanciája...

Mi a valószínű garanciája annak, hogy valakit a "sötét okkult dolgok" nem ragadnak/ragadhatnak el?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy

-melyik emberfajta fogékony a "sötét okkult" (mágikus dolgokra,

-melyik embertípus az, amelyiket nem igazán (vagy csak nehezen) tudja uralni a "sötét okkult erő".


Ismereteim alapján, ha valaki "sötét okkult" (mágikus) praxissal foglalkozik,

akkor látható és érzékelhető negatív visszahatások keletkeznek - őrajta valamint a környezetén is.

Ezt én ismereteim / megértésem alapján tényként kezelem.


Mi az oka ezeknek a negatív visszahatásoknak és miért jelenhetnek meg

-az életében

és/vagy

-a környezetében lévők életében.


Kapcsolódik még, hogy milyen "veszélyes utak" vannak pl. a mai "népszerű" ezotériákban.



2014. febr. 27. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:

"hogy milyen "veszélyes utak" vannak pl. a mai "népszerű" ezotériákban."


a végtelen emberi butaság.

2014. febr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van egy biztos módja .. nem kell hinni ebben a sok középkori boszorkányságban és akkor nem ragad el a sötét oldal
2014. febr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az üresfejűekre hat csak. Értelmes ember csak röhög ezeken, vagy nem is foglalkozik vele.
2014. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha a "sötét praktikák" meg "veszélyes utak" valóban kárt okoznának, akkor tele lenne a világ titokzatos balesetekkel/halálesetekkel. De nincs. Senkinek semmi baja nem történik, ami ilyesmihez lenne köthető. Úgyhogy egész nyugodtan bohóckodj az okkultizmussal, Súr, ártalmatlan dolog.
2014. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Súr Most komolyan haver ez nem a közlekedési kategória benézted "veszélyes utak" vannak pl. a mai "népszerű" ezotériákban." nem lehetsz ennyire elvakult nekem mindenesetre Súr-ja a szememet ez a kérdés. ;)
2014. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmire nincs teljes garancia . Ha a "sötét okkult erő" alatt a vril-t érted (ez csak az egyik neve a mindenható isteni energiának, lehet te más néven ismered), akkor legfőképpen a fehér ember .


- gondolom sokan már kívülről fújják, de azért leírom -

A vril energia az Atlantiszon élő földönkívüli árja istenek révén jutott el a földre . A Pusztulás után a kevés túlélő Európában telepedett le az ott élő vademberek közelében, az együttélés során keveredtek egymással és az idegen isteni vérük elkeveredett az alsóbbrendű emberével, így született meg a fehér ember . Nem véletlenül ilyen világos a fehér ember bőrszíne (az éghajlat nem magyarázat, mert Ázsiában sok nép él hasonló éghajlaton, mégis sárga bőrük van), nem véletlenül vagyunk magasak és nem véletlenül került bele a génállományunkba 10000 éve (Atlantisz pusztuláskor) a kék szem .


Persze ez az isteni génállomány az eltelt több ezer év alatt jócskán megfakult, de még nagyon halványan jelen van . Ezek a gének tehetnek arról, hogy a fehér ember került ki győztesen a történelem folyamán a kultúrák közti állandó harcokból és mi voltunk képesek a legnagyobb mértékű fejlődésre . Mikor még egyesek Afrikában vagy Ázsiában a kőkorszaki szinten éltek, mi már tudtunk repülni, gyógyítani, csodálatos dolgokat véghezvinni és kultúránkat kiterjesztettük az egész bolygóra .


Ez nem puszta véletlen és vannak olyanok akikben ezek a gének hatványozottabban jelen vannak . A megérzések és előrelátások, a mágia iránti fogékonyság, mind a vril iránti gyenge kapcsolatunk jele . A ősi árják régen még Tibetbe is eljutottak, így az ázsiaiak között is létezhetnek ilyen fogékony személyek (az indiaiakat most hagyjuk mert az más tészta), de ha megnézed Afrikából alig kerül elő különleges képességű ember .


Én nem foglalkozok mágiával, inkább ennek a filozofikus oldalával, de azt vettem észre hogy általában azok kattannak meg és azok változtatják akaratlanul is negatív irányba emiatt az életüket, akik belebolondulnak az egészbe és a tudatukkal nem képesek felfogni azt amit megtapasztaltak . Ezért a vril megnyilvánulásait, mindenféle sátáni és egyéb butaságnak magyarázzák be maguknak stb stb .

2014. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"A vril energia az Atlantiszon élő földönkívüli árja istenek révén jutott el a földre ." o.O Hazugság az életem ...
2014. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

„Ha a "sötét praktikák" meg "veszélyes utak" valóban kárt okoznának, akkor tele lenne a világ titokzatos balesetekkel/halálesetekkel. De nincs. „


-Amiről én beszélek azok valójában és lényegüket tekintve: energetikai visszahatások. (!)


„ Ha a "sötét okkult erő" alatt a vril-t érted „


-Kb. ezt is jelentheti, de lényegében "sötét okkult erő" alatt a meg nem értéshez, butasághoz kötődő akciókat értem... az sötétíti el és tartja sötéten a Földet.


Pl. a TV-t bámuló hipnotikus és befogadó passzivitás, amikor átvált egy lényi aktivitásba. Energetikailag (többek között) az ilyesmi árt. (ártó)


„Én nem foglalkozok mágiával, inkább ennek a filozofikus oldalával, de azt vettem észre hogy általában azok kattannak meg és azok változtatják akaratlanul is negatív irányba emiatt az életüket, akik belebolondulnak az egészbe és a tudatukkal nem képesek felfogni azt amit megtapasztaltak . Ezért a vril megnyilvánulásait, mindenféle sátáni és egyéb butaságnak magyarázzák be maguknak stb stb .“


-A probléma mindig a MEGÉRTÉS hiánya.


Az 1. lépésnek mindig a megértésnek kellene lennie!


2. lépésként az emberben (a megértés nyomán), saját és személyes ETIKA / FELELŐSSÉGÉRZET keletkezne.

(ami köszönőviszonyban sincs a még vallásos tömeg számára sulykolt „erkölccsel“)



„Vril-energia“. „Vril-erő“. : mindig minden (tudás nyomán keletkezett/keletkező) erővel lehet élni és visszaélni is.

Ez az univerzum így működik. (és jelenleg ezt az univerzumot éljük)


Egy információ:


ELSŐ LÉPÉS MINDIG A MEGÉRTÉS, A HIT CSAK A KÖVETKEZŐ LÉPÉS LEHET.


-Mi a Hit?

-Hit (bizonyosság) az, ami Erővel övezi fel a teremtő Gondolatot.


Persze magasabb szintű megértés helyett kaphat az ember alacsonyabb szintű megértéseket is (=egyfajta külsőségekkel teli pótszereket =játékszereket, csecsebecséket, amikkel játszadozhat.... pl. külső képeket, amelyek soha nem fognak megelevenedni).

2014. febr. 28. 00:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Az okkkult azt jelenti: titkos.

Az okkult dolgokat, tudast fol lehet hasznalni jo es rossz iranyban is; fekete es feher, sotet es vilagos, onzo es onzetlen indittatasbol.

Egoista, szemelyes hatalomszerzesre a fekete-magia szolgal.

A feher-magia celja a Felsobbrendu En, vagyis Isten megismerese.

A magus, az ember donti el, melyiket valasztja.


A sotet uton jarok vegul megkapjak ami nekik jar, "elragadja" oket a sajat maguk altal kevert vihar.

Errol a karma korvenye gondoskodik, nincs kivetel.

2014. febr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9: Szerintem is így van. A tudás egyben felelősség is.
2014. márc. 1. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!