Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha létezik az agykontroll,...

Ha létezik az agykontroll, vagy a vonzás törvénye (tök mindegy), akkor hogy lehet hogy puszta koncentrálással nem lehet izmot növelni, csak edzéssel?

Figyelt kérdés
Ne hárítsatok, felesleges.
2012. febr. 9. 08:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten lehet.De sajnos sokan félre értik a vonzás törvényét meg a Titkot.

Nem az a lényege,hogy csak vizualizálok és ott terem,hanem meg van a célod leírod,vizualizálod és CSELEKSZEL,de ez igazából jön magától,mit tudom én kényszert érzel,hogy lemenj edzeni,a film is mondja,hogy kéred,fogadod,és amikor ihletet kapsz akkor nem kérdeőjelezed meg hanem cselekszel.Sokan ezt felejtik el,hogy CSELEKEDNI kell,van szitu amikor nem,de az ember ha igazán érti és a vonzás törvénye szerint él akkor érzi mikor kell cselekedni.


Hidd el működik én használom nap mint nap már,és egyre jobban működik.Csak amikor intuíciód van,és érzed belülről,hogy valamit meg kell tenned akkor azonnal tedd meg és ne kérdőjelezd meg.

2012. febr. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
és minek ahhoz egy könyv, vagy film hogy cselekvésre bírd magad? nem kell hozzá sok ész, hogy az ember magától is rájöjjön a gondja nem oldódnak meg attól ha otthon ül.
2012. febr. 9. 12:00
 3/20 anonim ***** válasza:
Még mindig nem érted,én is legalább 10 könyvet olvastam el a témában mire felfogtam igazán a vonzás törvényét.Összetett,hallgasd meg a Brian Tracy-Phoenix-szeminárium hanganyagot első körben.Minden benne van ami kell.
2012. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Mirk ***** válasza:

"Nem az a lényege,hogy csak vizualizálok és ott terem,hanem meg van a célod leírod,vizualizálod és CSELEKSZEL"


Magyarul cselekszel. A többi rizsa.

Tehát ha minden nap a nagy izmokat vonzod, arra koncentrálsz kéred az univerzumtól és mellette edzel akkor izmos leszel.

Persze ha mindent elhagysz és simán csak edzel akkor is.

2012. febr. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Az a baj nem tudom ezt így elmagyarázni hallgassátok meg Brian Tracy-Phoenix szemináriumát.

Ott kitisztulnak a dolgok.

Legyen meg a cél és éld át és mellette cselekedj így működik.


Én például leírtam,hogy milyen nő kell,és olyat kaptam.

2012. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagysz mindent nem biztos,látom valaki edz már 8éve és sehogy néz ki,én edzek 8 éve,amikor kezdtem akkor is elképzeltem,hogy akarok kinézni,pedig a Titkot hírből se ismertem akkor még.Mai nap is le van írva minden ami az edzés céljaimmal kapcsolatos és látom a fejlődést.Mert a cselekvésem is a célomhoz igazodik.
2012. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

"mert scelekvesem a celomhoz igazodik."

Pontosan ez a lenyege!

Agykontroll = egy mentalis modszer, lenyege a vagy+hit+elvaras. Az elvaras szoban benne van, hogy tettekkel is mindent megteszünk, hiszen hogyan tudnank mashogy elvarni? Nagyon kihangsulyozza az agykontroll a tetteket is, a mentalis programozas mellett. A mentalis resze "csak" kiegesziti a tetteket. Ha nem agykontrollozol, akkor csak kimarad ez a resze. Ha igen, akkor tettel egy pluszt, az elmed erejet is bevetetted.


Amugy agykontroll tanfolyamon hallottam egy peldat pont a kerdesben irtra (az elöado nev szerint emlitette, engem annyira nem erdekelt, igy nem jegyeztem meg, de az elöado elerhetö egyebkent, megkerdezhetö!), ugy emlekszem, egy kiserletet mondott, hogy megmertek az izomfeszültseget es a meditacioban "edzöke" is mutatott aktivitast. Az elöado amugy nem a levegöbe beszel, nev szerint mondja a magyar peldakat es biztos tudja a kutatas eredetet is, töle megkerdezhetö.

2012. febr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

ugy emlekszem, uszasra mondta, hogy uszo mozdulatokat kellett elkepzelni a kiserletben resztvevöknek


elözö

2012. febr. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

# 5

Ennek semmi értelme. Az hogy ő számodra tökéletes, még nem azt jelenti, hogy te is az vagy számára. Egyébként meg ha a szőkékre vadászol akkor ésszerű, hogy olyat is fogsz ki.

2012. febr. 10. 10:23
 10/20 anonim ***** válasza:
Azt értem,de leírtam milyen nő kell,és pont olyat kaptam,minden elvárásom amit írtam pipa.Oda írtam még,hogy én is megfelelek neki,na ekkor van motiváció lemenni edzeni :)
2012. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!