Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A régi házunkban elég furcsa...

A régi házunkban elég furcsa jelenségek történtek! Mitől lehettek ezek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Egy nagy városból költöztünk egy kis faluba én ekkor 3 éves lehettem én nem emlékszem semmire.A családtagjaim meséltek pár dolgot hogy mik történtek a házunkban,pedig eddig ők sem nagyon hittek ebben: bátyám azt mondta furcsa fényjelenségeket láttak anyával azt mondta ez "rohangált" a falon és kint pedig még csak vihar sem volt,még azt is mondta hogy sokszor hideg fuvallatot érzett a szobájában,néha mintha valaki "elrepült" volna felette és folyamatosan azt vérezte hogy valaki figyeli őt.Állandóan hideg volt az egyik szobában.Anyukám azt mesélte hogy amikor egyedül volt otthon akkor a konyhában a törülközőtartó magától lassacskán levált a falról,mintha valaki húzná pedig eddig olyan szilárdan ott volt,meg is ijedt aztán mikor le akarta volna venni akkor pár perc múlva nem lehetett elmozdítani a falról.Azt is mondták,hogy esténként állandóan kopogásokat hallottak a padlásról mintha valaki dübörögne,nagyon féltek.Barátnőm most mondta el hogy nagyon félt mindig is lejönni hozzánk,mert félt attól a háztól és a mostani lakók is nagyon furcsa dolgokat tapasztaltak,ők is nagyon félnek például olyat látnak mintha valami árnyék kint sétálna a kertben pedig nincs ott senki.Azt még hozzá kell tenni hogy egy nőtől vettük meg a házat,eléggé titokzatos furcsa volt a szüleim elmondása alapján, akinek a férje lehet hogy ott halt meg,mert amikor kiköltözött a házból apukám látta, hogy mintha valakinek integetett volna a kertben mintha elbúcsúzna valakitől, nem is volt ott senki,és apukám is nagyon megijedt.Egyik barátom is azt mondta hogy amikor elsétált emellett a ház mellet,kirázta a hideg,mostanában elég furcsa álmaim voltak a házról. Bocsi hogy ilyen hosszú lett! NAGYON ÉRDEKELNE A VÉLEMÉNYETEK. Üdv: 16/L

2014. márc. 26. 15:33
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi elírtam *érezte
2014. márc. 26. 15:38
 2/19 anonim ***** válasza:

otthon néztük hogy a műsorajánlóban milyen filmek lesznek,és mutattak egy thrillert, ami paranormális dolgokkal foglalkozott.

erre valamelyikünk azt mondta, áhh ilyen úgy sincs, csak kitalációt.

ekkor a tv állványon az üveg gyertyatartó, kettétört, hatalmas hanggal, aki a szobában volt, mindenki elkezdett sikítozni , anyu még a kanapéra is felugrott, ijedtében.

a fura, hogy akkor tört ketté, mikor azt lett mondva, ilyen nem létezik.

2014. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
ezt ti nem tudtátok hogy falun alap tartozék a szellem a házban
2014. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Húha ez nagyon ijesztő lehetett! Más furcsa dolog nem szokott nálatok lenni?
2014. márc. 26. 16:23
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöméknél a padlószőnyegen furcsa fekete csíkok jelentek meg,és mikor már sokadszorra tüntették el,akkor azt monta,hogy nem takarítja föl többet,utána màr nem jelentek meg..Meg még olya történt nàluk,hogy nent a hàzban a macska észrevették,hogy nagyon figyel valamit egy pontban.Odanyúltak,és àllítólag dermesztő kideg volt ott a levegő,és valami furcsa félelemérzet szàllta meg őket.Az biztos,hogy történnek olyan dolgok,amikre nincs racionális magyaràzat...
2014. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
1. kommentelő: Elhiszem,én a helyedbe majdnem szívrohamot kaptam volna pár éve,de most már nem annyira tűnik ez lehetetlennek.Azelőtt és azóta nem volt ilyen furcsa dolog? Van egy-két hasonló történetem nekem is mostohanagymamám adni akart nekünk egy babát nagyon félelmetesen nézett ki,régi volt,azt mondtuk nem kell mikor hazaértünk azt láttuk,hogy benne van a táskánkban nem értettük,hogy került bele,mikor indulás előtt kivettük és nagyinak is mondtuk,hogy nem kell, mikor hazaértünk leraktuk a szekrényünkre és pár perc múlva elkezdett rezegni,rázkódni az egész szekrény,majdnem szívrohamot kaptunk öcsémmel ott sikoltoztunk,behívtuk a szüleinket azonnal kidobtuk a babát és többet nem történt szerencsére ilyen. Illetve volt még egy ilyesmi eset egyszer egy éjszaka egy sorozatot néztem a szüleim szobájában,amikor egy hatalmas sikolyt hallottam a szomszéd szobából,és átmentem a mi szobánkba megtudni,mi lehetett az,öcsém volt,rettenetesen megijedt el nem tudtam képzelni mi történhetett,majdnem szívrohamot kapott,rendesen halálfélelme volt,azt mondta látott az ajtóban egy FEKETE ÁRNYAT,aminek kicsit emberformája volt,ŐT NÉZTE,azelőtt hogy én átjöttem,majd eltűnt még azelőtt 2 perccel hogy én átjöttem volna.Ez tavaly július 21.-én történt.Azon az éjjelen egy percet nem aludtunk,az azt követő éjszakákon sem nagyon,csak ha égett a villany.Azóta nem nagyon volt más. volt. 2.kommentelő:Gondoltam hogy sok ilyen ház van a falukban/városokban,de hogy pont azt fogjuk ki,de van ilyen. Köszönöm a kommenteket!
2014. márc. 26. 17:15
 7/19 A kérdező kommentje:

Július helyett júniusban történt de mindegy.


Utolsó válaszoló: Az biztos eddig is hittem ezekbe de hogy egy hasonló hazban éltünk mint az amityville-i rettegés ház-persze ez a volt házunk semmi ahhoz képest de egy átlag embernek ez is ilyesztő főleg ha azelőtt nem találkozott ilyennel vagy ha nem hitt ilyenben.Köszönöm szépen a kommentedet.

2014. márc. 26. 17:36
 8/19 anonim válasza:

imádkozni kell, ha félelmet érzel.

elküldeni, ha van szellem,

Jézust kérni erre.

az angyalok segítségét kérni.

sokan vannak.

körülöttünk.

2014. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Igen én is ebben hiszek ha lenne még ilyen kérem Isten segítségét de ilyenek szinte csak a régi házunkban történtek.


Köszöm szépen a tanácsot!

2014. márc. 27. 14:53
 10/19 anonim ***** válasza:
Az általad leírt jelenség azt jelentheti, hogy olyan lelkek vannak a helyszínen, akik beszorultak az anyagi létbe - nem tudtak vagy akartak átmenni a csatornán - és most jelzéseket adva kérnek segítséget valamelyik "hozzáértőtől", hogy át tudjanak menni. Ha szükséges, kérj segítséget.
2014. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!