Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok az I pet goat...

Mit gondoltok az I pet goat II című animációs kisfilmről?

Figyelt kérdés
[link]
2014. ápr. 5. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Naggyon naggyon szeretem :) Egyik kedvenc.
2014. ápr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elég zagyvának tűnik nekem. Valaki meg tudná mondani, hogy mi is a mondanivalója?
2014. ápr. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Csak belenéztem... szerintem ez a beavatás útját mutat(hat)ja be.
2014. ápr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Végignéztem. Ütős kis cucc, ajánlom!


Enyéimhez szólok:


Az erő kora jön... érezni fogjátok magatokban az erőt. Ha nem lesz erőtök, semmitek sem lesz.

A Kőtemplom ledől, ti magatok vagytok (lesztek) a Templom.

A vallások hazugságai, melyekkel megfosztottak benneteket az erőtöktől, leomlanak.


ERŐ = ENERGIA = AZ ENERGIA KEZELÉSÉNEK KÉPESSÉGE (EHHEZ TUDÁS SZÜKSÉGES).


Négy az alap és te magad vagy az ötödik. A hatodik szent.

...


Nem vagytok feketék vagy fehérek, színtiszta erő (tudat és energia) vagytok. Jelenleg test is vagytok, de eljön az idő mikor levetitek ezt a testet. Akkor felrepültök.

(A Kígyó és a Sólyom misztériuma? Egyiptomé? Onnan hívom ki a fiaimat. Tüzes vas kemencében tűzzel tisztítom meg őket, mert én magam tűz vagyok. A tűznek szentsége vagyok.)


Sok minden van még előttetek (eme haldokló civilizáció közepette).


Szólt az, aki szólhat, akinek az ajkán pecsét van...akinek a szava tűz.


Annak a szava tűz, akinek a lelke maga (tiszta) tűz. Én lementem érte a kút fenekére és megharcoltam érte.

Ezt nevezzük a tűz és a víz misztériumának. A víz a tükör, melyben a tűz önmagát szemléli.

2014. ápr. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tanítalak benneteket a titkokra:


Azt mondom: ez Egyiptom misztériuma... azt mondom: nincsen más misztérium, mint Egyiptom misztériuma... azt mondom: a világ Egyiptom misztériumáért keletkezett és tartatik fenn.


Amikor nézitek, nem igazán számít az, amire épp gondoltok... az számít, amit (épp) éreztek, ami (épp) áthat benneteket.

Az erőt jelenleg az érzéseitek szintjén tapasztaljátok – ezért is fontosak az érzéseitek.


Egyetlen misztérium van a Földön és ez Egyiptom misztériuma. TN misztériuma. Az én misztériumom és talán a tiéd is.

2014. ápr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A NAP a kultusz középpontja és nincsen semmilyen más középpontja a kultusznak. A NAP van középen .....


Nem foglalkozunk számokkal és ostoba ilyen-olyan értelmezésekkel (igenekkel-nemekkel). Azzal foglalkozunk, ami mindent áthat......


Nem tagadunk meg semmilyen “egó”-t... minket az ilyesmi nem érdekel... az alázat-gyalázat nekünk nem kenyerünk.

Nem hazudozunk. Nem kötjük magunkat entitásokhoz. =Nem kötünk szövetségeket.

Nem vagyunk kategorizálhatóak. Egy Új Kezdet vagyunk.

2014. ápr. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Akiben valami elindul a szavaim (!) hatására, az röviden jelezze privátban! (egyszerű visszajelzés, semmi egyéb... hadd tudjam)
2014. ápr. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ez a klip (film) maga a beavatás. (többször megnéztem és nem tudok mást mondani).


Súlyos hiba lenne Piros Pirulának vagy bárki másnak "kielemeznie" és "lelepleznie" (a benne található "illumináti jelképeket").

Ehhez nem szabad nyúlni, ezt nem szabad szétcincálni, ezt át kell élni.

2014. ápr. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Súr ne égesd magad, nagyjából semmi köze sincs ahhoz a videónak, amiket leírtál.
2014. ápr. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Te a szemeid látása szerint ítélsz, de én nem a szemeim látása szerint ítélek.
2014. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!