Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen mágia van vetélytárs,...

Milyen mágia van vetélytárs, szerető ellen?

Figyelt kérdés
Egyet ismerek amihez kell egy papír, boríték fokhagyma és bíbor gyertya. Valaki ismer mást is? Bevált? Mennyi ideig tartott mire meghozta hatását?

2014. ápr. 11. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

egyet ismerek, de ahhoz csak te kellesz, meg a másik fél.

ha ez az opció megvan, akkor elég megrázni a pofonfát, és már el is érted amit akartál, esetleg pár kellemetlen szó kíséretében még nyomatékosíthatod is.

ettől gyorsabb, hatékonyabb módszer nincs.

és örök emlék marad neked is , meg neki is.

2014. ápr. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D ez jó, de nem ismerem az illetőt.
2014. ápr. 11. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmilyen mágia nem segít, ha te magad nem teszel meg mindent. Legyél szerethető, szeretetreméltó, add meg a párodnak érzelmi és értelmi szinten, amire szüksége van. (Mondjuk, ez utóbbi némi kívánnivalót hagy maga után a kérdésedből ítélve.)

Válaszom kelt: 2014 (!!!) ápr. 11-én

2014. ápr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

LoL.

Ennyi észt manapság, hihetetlen.

2014. ápr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Passiflora ***** válasza:

Régi bevált praktika:


bűbájosnak lenni, és elvarázsolni a férfit.


Állítólag millióknak bevált. :-)



Ha már kelléket is szeretnél, a gyertyára jóval többen esküsznek, mint a fokhagymára.



Bocsánat, hogy elpoénkodtam a dolgot, de vicces hangulatban vagyok.



Komolyabbra fordítva a szót, szerintem érdemesebb lenne egyrészt a férfival, illetve a saját önértékeléseddel, önbizalmaddal törődni a "vetélytárs" helyett, másrészt megbékélni a gondolattal, hogy az élet hozhat olyat, hogy - bármit is teszel - az a férfi nem Téged választ.


Nem tudom, mit értettél pontosan szerető elleni mágián.


Ha esetleg azzal járna, hogy valami rosszat kívánnál neki, akkor attól óva intenélek, mert a saját tudatalattid úgy működik, hogy annak a Te életetben lenne következménye.

2014. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Minden olyan dolog, amit csinálsz kihatással lesz rád is! Természetesen most arra gondolok, hogyha mágiával próbálsz valakit félreállítani, akkor rád nézve annak nagyon súlyos következményei lehetnek!

Ne felejtsd el azt, hogy önző szívvel és lélekkel nem szabad és nem is érdemes semmilyen mágiához nyúlni!

De te tudod! Vigyázz magadra azért és inkább gondold át!

2014. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!