Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hallottam, hogy létezik...

Hallottam, hogy létezik valamilyen mágia a szerető kiiktatására, hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
A férjemnek volt egy szeretője,aki nem tudja elfogadni,hogy minket választott.Nem lehet lerázni,kellemetlenkedik.Hogy lehetne kiiktatni az életünkből?
2010. okt. 31. 07:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%

Szarul hallottad.

Mágia nem létezik.

Ha meg a szeretőt akarjátok lerázni, be kell verni az arcát.

2010. okt. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Tepj ki ot szal hajadat, kosd ossze oket fekete cernaval. Rakd egy boritekba, elejere ird ra aszereto nevet, asd el foldbe, nem kell tul melyre. Ne mondd meg senkinek, mit csinaltal. Nem fog tobbet zvarni az ex. Nekem mukodott, kb 2 eve, es masnak is akiknek ajanlottam. Nagyon regen olvastam ezt, es bevalt.
2010. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Mennyél el egy közeli shell kútra egy kannával töltsd csurig, majd menny el oda ahol lakik... bizonyosodj meg róla hogy otthon van majd locsold körbe lakását majd 3 szál fekete gyertyával dobd fejbe (persze a gyertya égjen) aztán fuss. Eddig bevált mindenkinél akinek ajánlottam...
2010. okt. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Hívd a rendőrséget és vádold meg zaklatássál, előbb azért szerezz be néhány bizonyítékot.
2010. nov. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Csak a szerető zavar téged? A férjecske nem? Tedd a férjeddel pontosan azt amit ő veled. ha tetszik más pasi akkor érezd jól magad vele. Ennyi!
2010. nov. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
26%
nemtudom, de szerintem vegyél néhány ezer Ft-ért egy ezoterikus könyvet olyanokban tuti benne van ... pfff
2010. nov. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Szenthelyi Árpád ***** válasza:
57%
Itt csak a Thughrael mágia segíthet: Teliholdkor Nőstény patkány vérével kend be a szerető által megérintett tárgyat, majd ásd el 7 ásónyél mélyre, pontban éjfélkor. Ezután ültess rozmaringot a helyre ahova eltemetted és és szűzmacskát véreztess ki a rozmaringra úgy, hogy 13 másodpercig folyjon a vére rá a virágra. Nekem bevált.
2010. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha örömérzés tölt el,hogy a férjed veled szeretne élni sokat segít a felejtésbe,de ha folyton ártani akarsz a bizonyos nőnek ebből gyűlölet lesz és ez rosszabb a szerelem érzésnél,megmérgezi a házasságodat is.
2010. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó,köszönöm,Te legalább értelmes választ adtál!!


Ellenben a sok éretlen beszólogatóssal...

Nem kell hülyének nézni az embert,nem jókedvemből kérdeztem ilyet....

2010. nov. 25. 08:26
 10/12 anonim válasza:
Ha a férjed ki akarja dobni a lotyót, kidobja. Ennyi...
2010. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!