Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik tényleg értenek a mágiához?

Figyelt kérdés
Valamiért hihetetlenül szerencsétlen vagyok a szerelemben. Szerintem ez már nem normális. Tanácsokat kérnék, hogy milyen mágiát végezzek, hogy szerencsésebb legyek.

2014. ápr. 27. 10:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezen nem mágiával kéne segíteni..
2014. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Ennek az oka csak annyi, hogy a rossz emberekbe leszel szerelmes. Nem holmi átok, mágia. Azok a tulajdonságok vonzóak a számodra a másikban, amelyek később a problémát jelentik. Ezen nehéz változtatni, mert gyerekkorban, fiatalkorban berögzült minták alapján választunk partnert tudat alatt. Gondolom nő vagy. A nők az apjuk képének megfelelő férfit keresik, bármilyen is az. Ha például megbízatatlan csapodár, lekezelő volt az előtted lévő apa minta, akkor az ilyenekhez fogsz vonzódni, bármit is csinálsz. Hiába van előtted akár egy rendes ember is, nem fog benne vonzani téged semmi, mert nem illik bele a sablonba. Ez ellen úgy tudnál tenni, hogy magadra erőltetsz egy egészen másféle embert, aki becsületes, dolgos, nagyra tart téged, de mellette az első perctől fogva rosszul éreznéd magadat és megutálnád, ezért ez a kapcsolat is tönkre menne. Fogadd el, hogy sehogy se lesz jó. De az okát legalább már tudod. Mi lenne, ha egyedül maradnál? Ma már nem szégyen az, senki nem fog vénkisasszonynak gondolni. Lehet, boldogabb is leszel. Gyereket így is vállalhatsz, megvan erre is a mód. Csak arra ügyelj, hogy ne nevelj bele rossz mintákat, amelyek az ő kapcsolatteremtéseit is ellehetetlenítik.
2014. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van itt ilyen ember, sokan olvassák ezt a fórumot!

mit szeretnél tudni konkrétan?

mert elég tág amit leírtál.

2014. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Nincsenek. Olyanok viszont akadnak szép számmal, akik ennek ellenére szeretik hangoztatni, hogy valóban értenek hozzá. De csak a mellébeszélést, a ködösítést, és a bizonyíthatatlan humbukolást kapod tőlük.
2014. ápr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem nő vagyok... 23F


Csúnya sem vagyok(szerintem). Kb. mindenem meg van ami kell, kezdeményező is vagyok stb., de valahogy sose sikerül megszereznem akit akarok. Vagy ha sikerül is, akkor kiderül, hogy teljesen gyagyás.


A mágia nem mese, ezt tudom. Persze vannak sarlatánok ez tény. Én sajna nem ismerek olyat, aki ezen a területen jó lenne. :/

2014. ápr. 27. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:
7%
Nem létezik mágia.Csak szemfényvesztés.
2014. ápr. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha működik is a mágia nálad, akkor az csak egy felületi kezelés lesz. Olyan, mint amikor a gyógyszerrel a tünetet kezelik és nem a betegséget.

Jó mélyen önmagadba kell ásni és megtudni, hogy miért az ilyen típusú embereket vonzod be. Ennyi, nem kell ide semmi varázslat. Csak mérhetetlen őszinteség önmagaddal szemen. És vigyázz, mert az ego nagyon becsapós tud lenni.

2014. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Javaslom Bert Hellinger műveit.
2014. máj. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vannak. Boszorkányok, spiritiszták...mágusok...ortodox papok(!!!)(bár utóbbi nem mágia szerintem) Nézd meg, hogy ki a legfőbb ellenséged, már, ha van...és milyen okból az...közeletekben van-e ilyen dolgot végző személy(bár lehet nem tudsz róla a kérdésedből ítélve)...Simán elképzelhető, hogy ellenséged "megcsináltatott" vagy valami blokádot tetetett rád valamelyik személy segítségével...ezt fel lehet oldani...ha megfelelő személy csinálja...hidd el, van ilyen! Biblia is írja, amiben Isten tulajdonképpen megtiltja a varázslást.(5 Móz 18, 9-14, érdemes elolvasni)Ezt minden hívő ember kellene tudja, hogy vannak ilyenek, de utálatos Isten előtt. Viszont lehet nálad csak a személyek a rosszak...azért kiderítheted... ;)
2014. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!