Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ez a vidéki hölgy a sátánnal...

Ez a vidéki hölgy a sátánnal végzett vagy egy hétköznapi démonnal, aki sátánnak adta ki magát?

Figyelt kérdés

Egyáltalán engedi sátán, hogy egy szolgája saját magának adja ki magát ? Nem hiszem, ha igaz már vége sátánnak ? Mi az igazság?

http://www.youtube.com/watch?v=FAJRkbiGcek


2014. máj. 27. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Ha vége lenne a Sátánnak akkor a bűnözés és a bűn is megszűnne varázsütésre.

Mindjárt megyek csokoládét lopni a boltból! Hú a fene egye meg, életbenmaradt az ördög :(

2014. máj. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Vagy esetleg hülyeség az egész.
2014. máj. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Nincs sátán eleven az ember a gonosz nem a sátán.
2014. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

Maunika Shów -,-

Ez úgy hülyeség ahogy van...

2014. máj. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Az ördögökről szóló leghitelesebb infókat (még a szkeptikus számára is pont annyira hitelesek/hiteltelenek mint a többi) a Biblia, a Korán, a Tóra, a bestiáriumok, középkori boszorkányvadász kézikönyvek, valamint az egyházi zsinatok eredményeit rögzítő iratok és egyes pápai levelek (meg azok másolatai) tartalmazzák, melyeket egy kisebb kutatómunkával és kevéske zsebpénzzel is könnyen be lehet szerezni. Ezek után aki a net-ről vagy a TV-ből, de legfőképpen a Mónikától akar hiteles információkat szerezni az egyszerűen idióta.
2014. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a múlt héten cigiztem vele, úgyhogy nem, nem halt meg az ördög. Mikor én is mondtam neki ezt a Mónika show részt csak pislogott aztán előhúzott egy üveg pálinkát, hogy erre inni kell.
2014. nov. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sátánnal nem lehet végezni. Ő nem emberi. Egy bukott angyalt pedig nem lehet megölni. Isten fog vele végezni.

Démon, aki Sátánnak adta ki magát-Lehetséges a megtévesztéssel.

2015. jan. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hunter 13 válasza:
A Sátánnal nem lehet végezni...sem egy démonnal...ha azt a köcsögöt meg tényleg meg akarta volna fojtani akkor nem a Mónika Show-ban vigyorogna...már rég halott lenne...ennek csak megjött a családipótlék és vett egy bélyeget...azt se tudja mit beszél...
2015. nov. 8. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:

mielőtt megnyitottam a linket: " wtf is this shit?"

miután megnyitottam: "lol lol loooooooooooooooool"

2016. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!