Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan tehetném meg ezt? Ha...

Hogyan tehetném meg ezt? Ha hiszek benne, életre kel. Ha életre kel, menni fog.

Figyelt kérdés
Nos, a kérdésem arra vonatkozik, hogyan adhatnám el a lelkem egy magasabb rendből valónak, "kis árat" kérve cserébe. Kérem, csak az írjon, aki valóban tud róla valamit, esetleg van ötlete. Szkeptikusok és humor Heroldok hanyagolják a kommentjeiket.

2014. jún. 6. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

pár órán belül ez a 3. ilyen jellegű kérdésed!

nem unod még a trollkodást?

2014. jún. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

előző kérdéseid a mai nap, ugyanerről, csak kicsit máshogy fogalmaztad meg, mindegyiket!


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__5..


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__termeszetfeletti-len..

2014. jún. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez az első ilyen jellegű kérdésem. Ha hasznos válaszod/válaszotok van, akkor keress(etek) fel újra.
2014. jún. 7. 00:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Hasznos valaszokat adunk, arrol nem mi tehetunk hogy nem vagy kepes felfogni.
2014. jún. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 MissLawliet ***** válasza:
A lelkedet nem adhatod el senkinek.
2014. jún. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add nekem.
2014. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem hiszem, hogy lenne olyan ár, amiért érdemes eladni a lelkedet.
2014. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Csabawars válasza:
Magasabb rendbe valónak ? Istennek?Angyalnak? Esetleg az Ördögnek? Szerintem elkötelezni bírod csak magad hozzájuk de szabadnak születtél. Én elköteleztem magam a szerelem mellett számomra ez a legfontosabb dolog a világon. De a lelkem egyedül egy Nő kaphatja meg aki a szerelmemet kéri. De persze én is viszont kérem az ő szerelmét:) Szerintem te is tedd azt. Hidd el akár férfi vagy nő vagy annál nincs jobb érzés mikor látod a párod szemén az örömöt hogy veled lehet hogy érzed hogy szeret és csakis téged akar :) Ne kösd magad egy magasabb életformához. Kösd magad egy olyan személyhez aki megbír érinteni és támogatni tud egész életedben. Ahoz meg hogy ezt megtedd idő kell és a legerősebb kötelék nem a jegy gyűrű hanem maga a közös érzelmek . És az a személy később megfog ajándékozni a legcsodálatosabb dologgal amit senki más nem adhat. Még pedig egy gyerekkel. Akiben A szerelmed és te egyesültél. Kit egész életeden át formálhatsz és ki örökké fog szeretni . Még ha meg is halsz benne és az utódaiban egy kis darabod tovább fog élni . :) Ezt komolyan írtam és nem viccből. Remélem ha nem mást legalább elgondolkodtattalak.
2014. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Kroa01 ***** válasza:

eladni lelket nem lehet. viszont tudsz szerződni lelkileg szolga sorsba. ilyenre meg van más lehetőség, csak csapd fel az expresszt. ha viszont minden áron szolga akarsz lenni és szenvedni, akkor arra is van lehetőség, sado-mazo klubbnak hivják.

mivel eladni szavad fogalma, már kizárja istent. mivel isten maga a lelked is. hogy adhatnád el a bal karodat például magadnak kérdés..

2015. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!