Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nem annyira hiszek az ilyesmib...

Nem annyira hiszek az ilyesmiben. De ez egy picit furcsa. Lehet valami természetfeletti dolog is, vagy egyszerű véletlenek?

Figyelt kérdés

Szóval, valamelyik nap, csináltam egy pentagrammot, és középre, az 5 őselem közé betettem egy műanyagpókot. Még aznap este, egy nagyon nagy kaszás pók mászott elő a monitorom mögül.. Ebben semmi furcsa. Tegnap este átjöttem édesapámhoz, vidékre. Estefelé a húgom megkért rá, hogy gyilkoljak meg egy pókot, mert ott volt a táskám alatt. Oké, kinyírtam, ez nem kaszás volt, valami más. Mindegy. Este, hajnali 3 körül hatalmas csörömpölésre ébredtem fel. Bementem a fürdőszobába, és láttam, hogy az egész polc, tusfürdőkkel, meg mindennel együtt, teljesen magától beleomlott a kádba. Visszapakoltam, és jelezném, hogy 2-3 év alatt soha nem volt ilyen. Ma napközben, éppen limonádét csináltam, először cukor, aztán citrom, végül víz a fürdőszobából(hiszen csak ott nem kell begyűrni a palackot). Szóval mentem be, elkezdtem tölteni.. Ránéztem a mosógépre, amin volt egy tükör. Belenéztem a tükörbe(Ilyen kis kb 15 centis volt), és ebben a pillanatba leesett, és darabokra tört.


Véletlen egybeesések?


Annyi kiegészítést hozzáfűznék, utólag kiderült, nem kaszáspók volt. Illetve egy idő után megfordítottam úgy, hogy a csúcsa lefelé állt.


2012. okt. 20. 22:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint a pentagrammot fordítottam meg.
2012. okt. 20. 22:12
 2/8 Won ***** válasza:
0%
Miért ölted meg a pókot? Utána talán válaszolok, ha adsz értelmes indokot!
2012. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Malats ***** válasza:
Ha nem hiszel ilyenben miért csinalsz ilyeneket pentagrammal?
2012. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
te vagy a fenevad
2012. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A pókot azért öltem meg, mert visítoztak, meg én magam sem gondoltam arra, hogy megmentsem.


A pentegrammot azért készítettem, mert pár barátom átjött, és tudom hogy az egyikük fél az ilyenektől. Meegvicceltem vele, aztán valahogy úgy maradt.. Nem akartam összeszedni, hisz senkit nem zavart.

2012. okt. 20. 23:31
 6/8 Won ***** válasza:
0%

1. A pókot ki is lehetett volna vinni!!!

2. Nagy eséllyel mondom, hogy nem az miatt volt. :D Nálam is évek óta ugyanígy áll, igaz pók nélkül.


Won

2012. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm.
2012. okt. 22. 00:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden bizonnyal a véletlen műve, nem kell aggódni. Ha aggódsz emiatt, akkor minden ilyesminek nagyobb jelentőséget tulajdonítasz, mint egyébként tennéd, és ezért ezek az események mind a gyanúdat támasztják alá. Ez a kognitív elfogultság egyik alapvető formája, mindenkiben megvan, de odafigyeléssel elkerülhető.
2012. okt. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!