Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan lehetek boszorkány?

Hogyan lehetek boszorkány?

Figyelt kérdés
Szeretném megtanulni a boszorkányság alapjait.Eddig nem hittem benne de olyan a lelki állapotom hogy nincs más lehetõségem.És érdekel is a dolog.Normális válaszokat szeretnék!L/22

2014. jún. 27. 15:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
40%
Elöször sajátítsad el a boszorkányságot, mind testestűl mind lelkestűl. utána fogj egy seprűt növessz nagy orrot és hajrá! bibircsókot elnefelejtsd.!:DDD xD
2014. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Budapesten van boszorkány iskola,jelentkezz és végezd el :)

Pl. itt nézelődj,de a google is jó barátod: [link]

2014. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha nincs benned affinitás, nem leszel sosem boszorkány.
2014. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Jaj. Szívem hülye kérdésre ne várj normális válaszra, hol élsz te mogyoróországon? Egyébként is itt nincsenek normális emberek nézz rám, vagy magadra nincs ki a négy kerekünk 22 éves boszorkány akarsz lenni én pedig loú idomár akarok lenni, de mégsem teljesül az álmom pedig, hogy szeretnék én loú idomár lenni vettem is egy loú-s gatyát, de mint hiába nem találtam egy loút sem a mezőn. Talán a te álmod teljesülhet, ha beíratkozol a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolában remélem teljesül majd az álmod és egy boszorkány leszel sok sikert kívánok puszi a homlokodra. ;))
2014. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%
Fesd a mellbimbóidat zöldre, az ajkadat lilára, legyél láncdohányos, tépkedd meg a hajad, és ordíts hangosan rikácsolva. Varázsolnod meg nem kell, a boszorkányok úgysem varázsolnak, mindig csak fenyegetőznek.
2014. jún. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Seprűn ne vegyél majd bugyit, úgy jobb rajta a fogás.
2014. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Huh a sok "értelmes" válasz :)

A kérdésedre a válasz: Olyan hogy boszorkány nem igazán létezik. Mármint persze, léteznek, de minden vallásnak megvannak a saját "boszorkányai".


Először azt kell eldöntened hogy milyen vallású vagy, esetleg mely valláshoz állsz közül. Boszorkányról általában a pogány vallásokban esik szó, de itt is hihetetlen sokféle létezik.


A legtöbbet összetévesztik a Wicca vallást a Boszorkánysággal, ez a két szó azonban nem szinonima. A wicca egy természeti vallás, csakúgy mint a többi. Sőt a wiccán belül is több ágazat van.


De hogy mondjak egy példát, létezik az Asatru, amely az ősi Viking istenek alapul. Nekik más elveik vannak, más szertartásaik, de ők is a természet erejében hisznek, nem úgy mint mondjuk a keresztény vallások nagy része, akik Istenben.


Nem vagyok szakavatott a témában, még csak egy éve gyakorlom rendszeres a wicca vallást, de azt is csak egyedül, úgyhogy ki lehet javítani ha valamit rosszul írtam :)

Esetleg ha írsz privátban adok könyvcímeket, meg honlap címeket, amikkel kezdhetnéd.


L/21

2014. jún. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

A boszorkány nem más, mint a középkori elnevezése az embereknek, akik mágiát gyakoroltak. Mivel ők a spiritualitás ösvényére léptek, amivel előbb vagy utóbb rájöttek hogy a keresztény tanok hazugságon alapulnak, és a világ máshogy működik mint amennyit az emberi szem képes észlelni belőle, kikiáltották őket az ördög szolgáinak. Így sarokba voltak szorítva azok által a buta emberek által is, akiket a keresztény egyház a félelmükön és a tudatlanságukon keresztül kizsigerelt.


Témához visszatérve, gyakorlás és tanulás minden. Van aki úgy születik, hogy fogékonyabb erre a dologra, ez annyit jelent, hogy már valamelyik életében volt "boszorkány".


Írok privátot, ott beszélhetünk bővebben is.

2014. jún. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Faggotrox ***** válasza:
36%

Bízzatok az előttem szólókban, engem gyíkká vátoztattak!

(csak már elmúlt)

2014. jún. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyenkor arra kell gondolni,hogy a sok ugató kutya is imádkozni fog közvetlenül a halála előtt. Írtam privátot.
2014. jún. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!