Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan híres médim, aki...

Van olyan híres médim, aki állítása szerint látja is a szellemeket?

Figyelt kérdés
Hali. Tudtok olyan médiumról, aki nem csak "érzi" azt, hogy valami lelkek beszélnek vele, de látja is, hogy előtte áll. Esetleg olyan aki szerint a poltergeist valódi dolog?
2014. júl. 3. 14:26
 1/7 anonim válasza:
Van.
2014. júl. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

15 évvel ezelőtt voltam egy ilyennél Miskolcon. Ő valóban látta a halottakat, de nem tudom él-e még.

Az anyja is ilyen volt a 70-80-as években, akkoriban ez nagy port kavart. Ő volt a "putnoki halottlátó asszony". Rengetegen jártak hozzá.

2014. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Valaki híres?
2014. júl. 5. 00:35
 4/7 anonim válasza:
A f***, én pont Putnokon lakok :P Igen, élt egy ilyen nő.
2014. júl. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mikről mesélt a nő?
2014. júl. 12. 17:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, ez az! Valójában nem mesélt, hanem közvetített. Azaz, elmondta, hogy néz ki a veled érkező szellem, ebből te rájöttél, hogy melyik hozzátartozód lehet, aztán egyszerűen elmondta, hogy a szellem mit üzen neked. Ennyi.
2014. júl. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

igen vannak médiumok és van halott látók(illetve hatodik érzékes) de az utóbbi megnevezést nem sűrűn használják,

médium az aki magába engedi vagy esetben hívja kért halottat de ez abban az esetben működik ha a halott illető

még nem távozott a fénybe mert volt valami dolga itt,

a halott látó nem keverendő össze egy médiummal mert aki ezzel a képességgel van fel vértezve az csak látja vagy szűk esetben hallja is a halott illetőt


(válaszoló Parakutató/spirituális kutató

2014. júl. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!