Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valami varázsige van, amivel...

Valami varázsige van, amivel elérhető, hogy egy illető ne piszkáljon?

Figyelt kérdés

Nem bántani akarom... csak hogy fogja be a száját és ne rágalmazzon és szidjon a hátam mögött.

Egy olyan ember akit barátomnak hittem mikor mindketten nyomorban voltunk, aztán nekem egy minimálisan javult a magánéletem, mire ő kizárt az életéből és hátbatámadott.

Fenyegetőzik is, persze nem konkrétan, csak hogy ne lehessen feljelenteni meg semmit se.

Van-e valami varázslat, ami megpiszkálja a (nemlétező?) lelkiismeretét, ami kicsit megrágja belül, hogy legalább érezze át - és hagyja abba?

Aki nem hisz benne ne irogasson, nem véletlenül akarok varázsolni azért, mert semmit nem tudok tenni és hiába próbáltam vele beszélni, vagy hozzám se szólt vagy fenyegetés... jogtalanul.


2014. júl. 7. 23:05
 1/7 anonim válasza:

Elolvastam az utolsó mondatot, nehogy azt hidd, hogy nem, de varázsigék nem segítenek. Úgy tartják, hogy a varázslás csak azon hat, aki hisz benne, szóval...

Mond meg neki amit gondolsz, mond a szemébe. Nem kell ide semmi varázsige, csak bátorság.

2014. júl. 8. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen hogy kiállsz magadért szemtől szembe és megmondod amit gondolsz
2014. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hatásos varázsige:Pofa be!!!
2014. júl. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez esetleg nem hatna, akkor dugj a seggébe egy varázspálcát.
2014. júl. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
avada kedavra
2014. júl. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Emeld fel a jobb kezed, vágd orrba, majd mondd ki a varázsigét: Haggyámábékén.
2014. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Vad-Ász ***** válasza:

ez a varázsige mindenkin segített a neve :

jobb horog és bal felütés

2014. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!