Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Misztériumokat miért nem...

Misztériumokat miért nem lehet ingyen megkapni?

Figyelt kérdés

Nem kétkedő vagyok, csak szeretném megtudni, hogy rengeteg spirituális ember beszél angyali kommunikációról, öngyógyításról,reiki, dimenziók és azok lakóival való találkozás, életünk megkönnyítéséről mágiával, tisztánlátással miegymással, pénz, pozitív dolgok bevonzásáról. Mindegyik azt mondja, hogy ezeket minden embernek tudnia kellene alkalmazni. Akkor csak egyszerűen miért nem rakják fel az internetre? Miért nem töltik fel a youtube-ra mondjuk 1 órás videót arról, hogyan lehet kommunikálni az angyalunkkal? Tudom én, hogy mindenkinek kell a pénz, na de ha ennyire jó dolog, és elvileg minden emberben megvannak ezek a képességek, és ennyire fontos, akkor miért nem lehet ezt megosztani, miért kell elkérni értük több tízezreket?


Még egyszer, nem kétkedő vagyok, csak akármiről hallok, egészen egyszerűen anyagot hozzá, videót vagy egyáltalán beszámolókat sem találok. Mégis rengeteg spirituális helyen ezeket a dolgokat hirdetik.



#anyag #pénz #szellem #meditáció #mágia #reiki #misztériumok #angyal kommunikáció
2014. júl. 22. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát gondolj bele..vedd pl.az öngyógyítók..ők ebből keresik a pénzt.Ha mindenki tudná nem járnának hozzájuk.És van olyan amit nem lehet megtanulni.Igaz mikor azt mondják hogy ez mindenkiben benne van Valakiben erősebbek ezek az energiák valakiben gyengék..Nem tudnak megtanítani igazából ezekre.Magadban kell keresni.Próbálj meg a legerősebben akarni dolgokat.Ha a fentiek azt akarják hogy a kevesek közé tartozz jelentkezni fognak nálad azok a jelek.Próbálj többször is lemenni alfába,és próbáld ki többszrö az asztrál utazást.Ha a kevesek közé tartozol akkor alfában és asztrál utazáson ezek mutatkoznak.Tesztelgesd magad...ha te azt az utat választottad születésedkor akkor oda fogsz tartozni.Mivel ennyire érdekelnek téged,valami kötelék most is köt ezekhez a dolgokhoz.
2014. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ez az oldal azt állítja, hogy ingyen átadja a tudást:

[link]

2014. júl. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bocsi, az előbb rosszul linkeltem, itt a teljes oldal:

[link]

2014. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés, vajon miért nem ingyenesek?

Lehet, hogy így oldják meg a pénz bevonzását.

2014. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem olyan életfelfogásom van, vagy ez irányban az a véleményem, hogy nekem, személy szerint miért kell így meg úgy tartani a kezem, hogy tudjak reikizni, vagy ilyen-olyan jeleket használni. Miért kell egy angyalkommunikációnál gyertyát gyújtani, füstölőt, miért kell hozzá egy speciális meditáció, zene, hangok, miért nem lehet úgy ahogy én gondolom. Lehet nem kéne ezekkel foglalkoznom, és a saját fejem után menni. Mindenesetre marhára érdekel, hogy ezek a dolgok csak egy orbitális nagy baromságok (nem hinném) és csak totál rászedik az embereket. Mert legtöbbször a szegény, kilátástalan emberek mennek el ezekre a tanfolyamokra az utolsó pénzüket is oda adva, olyan embereknek akiknek hatalmas birtokuk van, bejárták már az egész földet, nem volt olyan ország ahol ne lettek volna. Így könnyű spirituálisnak lenni, sok gondjuk nem lehet...


Linket köszönöm!

2014. júl. 22. 21:37
 6/13 anonim ***** válasza:
én se szeretem az ilyet,de hiszek a spiritualizmusban. én kikerülöm ezeket mert nem hitelesek.
2014. júl. 23. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem is spirituális hanem csak marketing álca, hogy kicsalja szegény és naiv emberek pénzét. A spirituális képességek eredetiben nem használhatók anyagi célra, és nem is támogatják az anyagi életet (a pénz értéktelen, önzetlenség, segités, mások boldogsága, szépség a fontosak)

Ahogy nem szolgálhatsz 2 úrnak, úgy nem élhetsz 2 világnak se, vagy a pénz, munka, buli, család, barátok, férj/feleség, vagy pedig a spirituális élet amit nagyrészt magányosan kell eltölteni.

Ki kell válogatni minden rosszat az életből, a jót meghagyni, már régóta kell keresni Istent és sok próbán kell átmenni és sokat harcolni hogy valakinél lehulljon az elsö lepel és üdvözöljék.

Meg kell tanulni tisztán élni (lelki értelemben), és példát mutatni mindenkinek, kinyilni a lelki meg a gyerekes dolgokra, mindent megkülönböztetni és mindenkivel törődni. Akarni kell nagyon az egészet, csalódni kell a világban, elviselni a rosszat és magunkba keresni a felszabadulást.

Van egy fény, valami misztikus lelkienergia, ez jelzi a spirituális élet kezdetét, megmutatja hogy majd mi leszünk, felpörgeti az intuiciót, átmenetileg megszépit és megerösit mindenben, és ezzel igazán könnyü betartani a törvényeket. Nagy boldogsággal, megerősitett lelkiismerettel jár, teljesen megváltozik töle a gondolkodás ezért is olyan erős mindenben de maximum 1 napon keresztül tart. De a természet mindig visszaigazolja amig tart és ez is bizonyság mert még igyse szokott megnyilvánulni és mások se veszik észre mindig, de az ilyen emberböl vidám derű és erő árad ami lelkesiti öket.

Majd ez a fény fog tanitani, az összes spirituális képesség intuicióval müködik, nincs alakjuk és nincs eszköz se hozzá, de a tudat tartalma igen nagy, és mindegyiket meg kell ismerni, közben sokat küzdünk láthatatlan dolgokkal, tudatlansággal de minden igazi tudást csak a fény tanithat meg, ez rakja össze egésszé és tudatositja.

Még visszaemlékezni is alig lehet rá mi volt akkor a fejünkben, de még a jó emlékek 99%-át is elfelejtjük, de az intuició felszivja a fényben meglátott tudást, a szemlélet örökre megmarad és a helyzetben azonnal tudja a megoldást. Viszont hamar visszajön a kicsit szüneteltetett karma, rögtön új dolgok után küld megint sötétségbe, harcolni kell ameddig nem jön az újabb fény.

Fény útjába igazából csak a karma áll, a fény kiérdemelt cucc (olyan mint a zsebpénz csak a túlvilágon), ha valahol eltünik egy karma akkor ott szokott jönni a fény mert csak ekkor leszünk képesek nyugodtan elfogadni. Sokkal alacsonyabb szinten is (pl valami szakmában vagy sportban) az intuició az ami erösebbé tehet másoknál, még a testet is egészségessé teszi.

2014. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Mert a világban mindennek ára van. Amit ingyen adnak, az szemét.
2014. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el ezt a cikket:

[link]

2014. júl. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ingyen? Hahahaha... az ilyen kuruzslóknak pont az a lényegük, hogy minél jobban lehúzzanak pénzzel. A büdös életben nem fogja egyik sem ingyen adni, legfeljebb beetetésnek.
2014. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!