Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek szellemek vagy...

Léteznek szellemek vagy boszorkányok?

Figyelt kérdés
Azért mert én tegnap este láttam egyet,de nem tudom,hogy az igazi volt vagy csak képzelődtem a fáradságtól.

2014. júl. 28. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Is-is :)

Lehet hogy csak a fáradságtól :) De ami a szellemeket illeti,igen léteznek.

De hogy boszorkányok is..hát azt nem tudom.Vagyis igen léteznek :) nálunk a szomszédba is van egy.De amúgy már boszorkánynak nevezik azt is aki csúnya vagy valami amitől kitűnik a többi ember közül.

Szóval vagy a fáradság vagy szellem volt :)

2014. júl. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szellemek (lelkek) léteznek. A boszorkányság egy áltudományos maszlag.
2014. júl. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Naponta legalább egy ilyen kérdés kerül kiírásra, de van amikor több is. A nemleges válasz elutasításra kerül. Akkor mi az értelme?
2014. júl. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy te mit értesz a szellem és a boszorkány fogalmán. Gondolom a filmes és az emberi képzelgéseket, na azok tuti nincsenek.
2014. júl. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Abban a formában, ahogy a vallásokban és a filmekben, könyvekben ábrázolják őket egész biztosan nem léteznek. Kamu, hatásvadász, írói fantázia, illetve emberek butítása, félelemben tartása, befolyásolása.

Ugyanakkor léteznek jelenségek (pl. telepátia, hipnózis) amik arra utalnak, hogy van még mit felfedezni az emberi elmében.

2014. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
vannak olyan emberek akik fogékonyabbak a jelen állás szerinti emberi képezeletben élő realitástól eltérő dolgokra, és vannak akik ezeket a " megérzéseket, képességeket " irányítani és használni is tudják, ők a boszorkányok... igen kevesenvannak, és nem csak vénasszonyok lehetnek
2014. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat hogy láttad.Igen léteznek.
2014. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A szellemek egy valaha élt ember szellemi kivetülése ami a lelkében megmaradt tömény energia! A boszorkányok azok akik a tudomány magasabb szintjén képesek véghez vinni valamit! Pl: Gyógynövényekkel gyógyítani! Szellemek segítségét kérni!

Ha fizikailag kimerültebb vagy az asztrálod nyitottabb nem a világot nézed hanem ami mögötte rejtve van!

2014. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem legfeljebb amolyan ,,funtineli boszorkány"-szerű, nagy tudású emberek. Seprűnyeles, bibircsókos, feketemacskás legfeljebb a fáradtság, a fantázia, vagy az anyósod édesanyja szüleménye...
2014. aug. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!