Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Léteznek egyáltalán vámpírok...

Léteznek egyáltalán vámpírok és boszorkányok, szellemek?

Figyelt kérdés
csak a kiváncsiság képen de csak kivi vok léci normális válaszokat kérnék kössy
2009. jún. 20. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Hát érdekes módon mindíg csak azok az emberek látják, akik hisznek bennük, a szkeptikusok soha. Szóval leginkább csak az emberek fantáziájában léteznek.
2009. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Ha már láttál egyet utána nem leszel szkeptikus, lehet ezért .... :D

Sztem szellemek léteznek.:D

2009. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

itt van két videó, érdemes megnézni

http://www.youtube.com/watch?v=539xWgHhatM

http://www.youtube.com/watch?v=_AP7GgtEWXU&feature=channel

ha érdekelnek az ilyen dolgok keress rá: Monster Quest

2009. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
kössy szépen sajnos nagy örömömre érdekelnek az ienek
2009. jún. 20. 17:08
 5/13 anonim ***** válasza:
66%

Igen, léteznek, de nem a szó "klasszikus" értelmében, vagyis nem úgy mint a mesékben...

A vámpír például nem hal meg, ha meglát egy keresztet, vagy ha rásut a nap!

A boszorkány nem egy oregasszony, aki békává változtatja a gyerekeket. Én is boszorkány vagyok, szuletett adottságokkal. És akkor most mi van? Aki nem hisz benne az úgysem fog!

2009. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Nem léteznek.
2009. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
75%
boszorkányok biztosan nem léteznek.a vámpírokban bizonytalan vagyok.De szellemt már láttam.nem is egyszermát öt éves korom óta látom.de nem kel félni tőlük engem sem bánt.csak az az érdekes hogy más meg nem látja csak egy barátnőm de ő is csak néha.
2010. ápr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%

Vicces, hogy az egyetlen válasz, ami leírta az igazságot, 20%-on áll. ( 2009-06-20 20:45)


Gyerekek, ti minden mesét elhisztek? Vámpírok, boszorkányok, szellemek... Én meg láttam karácsonykor a télapót. De tényleg. Meg most a nyuszit amikor tojta a csokitojást.

2010. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

léteznek ufók és idegen lények szörnyek és Isten?

ugyanannyira mint amiket te felsoroltál


mind az emberi agy szüleménye

de ha egy létezik szerintem akkor minden pl angyalkák is:)

2010. máj. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
22%
én idéztem szellemet... és biztosíthatlak hogy minden tele van velük. Volt valami szöveg, be kellett állni az ajtófélfába, és a kezedet a két felsőbe a lábadat meg a két alsó sarokba rakni, és elmondani. Lehet hihetetlen, de minden tele van velük. Csak járkálnak maguk elé bámulva, és nem foglalkoznak az emberrel. Ember alakjuk van, csak áttetszőek, és semmi ijesztő nincs bennük. Megfáradt lelkek. A boszit meg a vámpírt meg szerintem azokra találták ki akit ki akartak utálni, vagy nyíratni.
2010. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!