Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi varázsige miatt...

Szerelmi varázsige miatt szeretett belém?

Figyelt kérdés

Aki nem hisz benne és aki csak trollkodni akar az ne is válaszoljon.


Erről nem beszéltem senkinek soha, de 8 hónapja vagyok együtt a barátommal és szeretjük egymást, bár vannak nézeteltéréseink. Szerencsére mindig meg tudjuk oldani a problémákat.

Régen mielőtt még járni kezdtünk volna, úgy volt, hogy ő nem szeret engem, nem szerelmes belém és ezt meg is mondta.

A lényeg, hogy titokban gyakorlom a boszorkányságot és gondoltam hogy kipróbálok egy szerelmi ráolvasás, amit én írtam latinul. Piros gyertyát gyújtottam, papírra írtam a neveinket, sikerült lopnom egyet a hajtincséből (padtársam) és az enyémet is belecsomagoltam a papírba majd elégettem a gyertyával és közben elmondtam a varázsigét. Kivittem a hamuvá égett papírt egy kis tálcán az udvarra és hirtelen egy szellő lekapta róla a hamvakat és szerteszórta őket a levegőben.

Gondolom tiszta hülyeség meg minden, nem is foglalkoztam vele, csakhogy a rá következő héten a padtársam mégis azt mondta nekem, hogy szerelmes belém, hogy szeret engem és hogy ne kérdezzem meg miért mert nem tudja megmagyarázni.

Azóta együtt vagyunk és érdekelne, véleményeket kérek a gyakorlottaktól meg azoktól akik ebben benne vannak, hogy ennek az egésznek semmi köze ahhoz amit tettem és csak véletlen egybeesés vagy valóban ráolvastam valamit.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2014. aug. 16. 15:25
1 2
 1/14 Vad-Ász ***** válasza:

ööö.

mindjárt önnek a trollkodók így megelőzöm őket.

---

a ráolvasásokban nem hiszek , de ebben van valami

(feltéve ha igaz)

2014. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hajtincset én nem tudok szerezni, nincs hajtincs nélküli varázslásod, ami ugyanígy bevált?

Kipróbálnám.:)

És akkor igazolhatóvá válna, hogy ettől lett-e.

2014. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%

Ha igen: ráfizettél!

1.: A mágia gyakorlásával beleavatkoztál más szabad akaratába, ez minden ezo-tan szerint büntetést von maga után;

2.: "...vannak nézeteltéréseink..." - írod. it csinálsz, ha a nézeteltérések sokasodnak? Újra varázsolsz? Mi a biztosítékod, hogy sikerül?

2014. aug. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mi az, hogy ráfizettem?
2014. aug. 16. 21:02
 5/14 ez-meg-az ***** válasza:
100%

omg. ez nagyon durva.

lehetséges, h van benne valami.

szívesen kiprobálnám én is, leírod a varázsigét? privátba is lehet.

2014. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

ne haragudj, de nem emlékszem a varázsigére

latinul fabrikáltam úgy 2-3 perc alatt és arra a papírra írtam fel, amit elégettem; csak az az egy volt belőle

2014. aug. 17. 14:24
 7/14 anonim válasza:
Ne mar en kiprobaltam volna :(
2014. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Kb mi volt a szovegben?? Am tok fura lehet h igaz h a varazdlat
2014. aug. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 GVS válasza:
Emiatt tényleg ne érdeklődjetek! Ez ugyan olya, mintha módosítanád más tudatát! Ne tegyétek! A mágia veszélyes dolog!
2014. aug. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár sokan úgy gondolják, ez kényszerítés (és ez valahol igaz is), mégis, az indok és a hogyan a lényeg.


Olyan emberek, akik bosszúból, voodoo-val vagy egyéb erőszakos eszközökkel csinálják, az tényleg csak egy ráerőltetett dolog, ami rossz karma. Viszont! és ez a lényeg, ha a szándékod tiszta, és elfogadod, hogy csak akkor akarod megcsinálni, ha tényleg egymásnak vagytok rendelve, akkor az csak elősegítés, rásegítés. Ez persze egy kis türelmetlenségre vall, de nincs abban semmi rossz, ha valaki kicsit felgyorsítaná azt, ami amúgy is bekövetkezne, és ez a legfontosabb pont. Ha valaki szerelmi kötést szeretne, mindig az a legfontosabb lépés és a legeslegelső, hogy ezt ki kell deríteni annak, aki ért hozzá, hogy tényleg együtt kell-e lenni, és ha a válasz esetleg nem, akkor habár nehéz is, el kell fogadni és el kell HINNI, hogy lesz valaki, aki viszont csak rá vár. Ez nehéz, de ebben a tudatban a szerelmi kötés nem is kötés, hanem inkább csak gyorsítás :-)


Ha valakit ez komolyabban érdekel, írjon privátot, nagyon szívesen segítek.

2014. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!