Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Régen az is táltosnak számítot...

Régen az is táltosnak számított aki nem csont többlettel született de később csonttöbblete lett?

Figyelt kérdés
Például ha valakinek kinőnek a fogai és több foga nő ki vagy az már nem?
2014. szept. 29. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert már úgy született, csak nem lehetett látni.
2014. szept. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

És ha kiesnek a tejfogai és a maradandó fogaiból van több?

Az is ugyanaz a kategória mint a tejfognál?

2014. szept. 29. 16:11
 3/13 anonim ***** válasza:
Miért, a táltosfog csak tejfog lehet? Itt a csonttöbbleten van a lényeg, nem kell ennyit spekulálni. Ha megromlik a táltosfog, kihúzzák, akkor már nem lesz táltos az illető? Dehogynem... a csonttöbblet csak fizikai megnyilvánulása annak, hogy az emberünk "többletképességekkel" született.
2014. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem köszi csak nagyok az ellentmondások körülöttem az egyik ismerősöm nem csak csonttöbblettel de két különböző színű szemmel is rendelkezik akkor ő egy mutáns és egy táltos is egyben?
2014. szept. 29. 16:25
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a táltos, aki foggal születik én úgy tudom.
2014. szept. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem mutáns.
2014. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A csontritkulásos táltos meg rokkant nyugdíjba megy.
2014. szept. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 homo ludensz ***** válasza:
Vagy megtanulta egy táltostól aki maga mellé vette vagy nem.Akkor viszont születhetett kakastaréjjal is akkor sem lett táltos. Annyi tudással leszületni hát kétséges mivel aki ennyi jártassággal bírna mint egy(csecsemő) táltos annak a szelleme még hová fejlődjön?
2014. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, homo ludensz, annyi viszont biztos, hogy táltosságot tanulni nem lehet. Nem egy öröklődő tudomány és táltosiskolák sincsenek (a mostaniak is csak humbugok). Pont ez a szép benne. Kiirthatsz egy generációnyi táltost, a következő évben kétszer annyi születik. Tanulható tudományoknál egy generációnyi kiesés már kipusztuláshoz vezetne (lásd.: indiánok).
2014. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 homo ludensz ***** válasza:
Érdekesség képen megemlítem bár lehet hogy tudjátok hogy István királyunk mikor döntő győzelmet aratott és eldőlt hogy keresztényekké leszünk gondolom a papok és az egyház akaratának engedelmeskedve kiirtatta a táltosokat. A főtáltos átvágott torokkal vérét öklendezve megátkozta ezer évre az országunkat s népünket. Gondolkodjatok el az időben visszamenve hogy s mint jutott ki nekünk.
2014. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!