Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik valóban hatásos...

Létezik valóban hatásos szerelmi bájital?

Figyelt kérdés
Amennyiben igen, megosztanátok a receptjét? Vagy pl. mikor kell elkészíteni, stb.
2014. szept. 30. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy létezik:úgy hívják hogy pálinka.
2014. szept. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. :'DDD Végem :D

Egyébként szerintem nem létezik. Nem hiszek az ilyesmiben, hogy valakit így vennél rá, hogy beléd szeressen, ez hülyeség. Másokat alapból nem is tudsz befolyásolni semmivel, ha ő nem akarja.

2014. szept. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha akarja, csak kissé bizonytalan? Ha semmi áron nem akarja, akkor úgysem hat, vagy igen, de nem lesz jó vége. Ezt tudom.
2014. szept. 30. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd az ilyen bájital féleségeket, gondolj bele, ha megtudná, mit gondolna rólad. :D Amúgy inkább agykontrollal/vonzás törvényével kapcsolatos dolgokat olvasgass, ha érdekelnek az ilyen témák, abban még van is valami (szerintem). :D
2014. szept. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ozmium42 ***** válasza:
69%

Gina


[link]

2014. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A bevonzást próbáltam már, és hatásos volt.
2014. szept. 30. 16:33
 7/9 Legoman ***** válasza:
Tilos bármi módon is befolyásolni valakit, szerelmi bájital nincs, csak mágia, de a mágia is előírja, hogy tilos adott személyre varázsolni, mert akkor az ő akaratát befolyásolnád. Olyanra szabad, aki nem ismer téged és te se ismered őt, de még jobb, ha magadat teszed vonzóbbá. Például: Gondolj bele, hogy van egy személy, aki nagyon tetszik neked, de ő neked nem vagy csak nem meri bevallani, és te olyanra kényszeríted, amit lehet hogy nem is akar, az is lehet, hogy tetszik neked, de nem akar kapcsolatot veled. Ha a másik akarata nélkül csinálsz vele dolgokat, akkor azt úgy hívják, hogy gonoszság, fekete mágia. Még ha jó szándékú lenne is, akkor sem szabad. TILOS ilyenekben is gondolkoznod.
2014. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy jobb fajta félédes vörösbor!
2014. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy pár: Ford, Chevy, Dodge, Volksrod... A lényeg a minimum V6-os blokk, ajánlott a V8-as.
2014. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!