Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Voodoo baba? Szerintetek...

Voodoo baba? Szerintetek hatásos és ha igen mennyi időn belül hat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Voodoo babával csináltam most délelőtt szerelmi kötést használtam piros fonalat, Gyertyaként egy mécsest és közben a szeretett férfira gondoltam,és koncentráltam illetve a vele töltött emlékeimre ...

szerintetek hatásos a Voodoo baba használata? Illetve szerintetek mennyi idő alatt fejti ki hatását?

Előre kérem a szekptikusokat, mivel ellen vélemény negatív hozzászólás ugyis lesz lehetne kultúráltan is....bár ha csinálok is valamit nem hiszem,hogy nektek(szkeptikusoknak) ártana épp ezért lehet normálisabban is fogalmazni :)köszönöm előre is


2013. ápr. 21. 12:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
28%
Két vudu kérdés egymás után, hmmm... Nem fog sikerülni amúgy, kell hozzá az illető vére is. 5 liter. Vedd el tőle :D
2013. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 anonim ***** válasza:
0%

Azért borzasztó, hogy ilyen emberek vesznek körül.

Sok eszed nincs, az biztos!

2013. ápr. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/76 A kérdező kommentje:
Látom nem tudtok olvasni ;)
2013. ápr. 21. 12:51
 5/76 Illusi0n ***** válasza:
35%

Hát, ha jól csináltad, elvileg hamarosan hatni fog.

Csórikám! xD

Mivel érdemelte ezt ki? :D

De arra készülj fel, hogy ha erősebb az akarata, úgyis otthagy Téged! Meg ha kap védelmet!


Am, tényleg! Milyen világban élünk?? :( Nagyon gáz!

Én abban nőttem fel, hogy a Szerelem két ember közt szabad akaratból, bizalmon alapulva, egymás kölcsönös tiszteletéből és szeretetéből alakul ki! Testi és Lelki társként élve együtt.


Nem hókusz - pókusz bűbájoskodás eredményeképp. Én ilyen emberrel, aki ilyeneket küldözget rám, tuti nem állnék össze, messzire kerülném!

2013. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/76 A kérdező kommentje:
Csórikám...xD
2013. ápr. 21. 13:26
 7/76 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó..igen én is így tudtam, hogy ez a szerelem nem pedig ha azt hazudjuk a másiknak hogy örökké szeretni fogjuk és, hogy ő az igazi, de az első apróbb gond nál már otthagyjuk a pic sába, szóval ha hasonló történt a kérdezővel a delikvens megérdemli, hogy most ővele játszadozzanak :D
2013. ápr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 Illusi0n ***** válasza:
43%

Amúgy meg, amiket itt olvasgatok, hogy ilyen kötés, olyan woodoozás, amolyan átkok küldözgetése...felmerül bennem egy kérdés:


Nem lenne egyszerűbb a saját boldogságotokkal foglalkozni?És abba ennyi energiát beleölni, mint ezekbe? Ráadásul a legtöbben nem is értetek hozzá!

Inkább fejlesszétek a saját kis lelki világotokat, ember ismereteteket, és boldogságotokat!

Igaza volt annak, aki a másik topicba beírta, hogy milyen jogon küldötök rá ilyeneket, és korlátozzátok a szabad döntését?

Miért nem lehet elfogadni, hogy valakinek nem kellesz, és a saját útját járja?

Tovább kell lépni.


Még ha Melletted is kötne ki...szerinted boldog lesz?

Ha nem, akkor megéri Neked? Hogy valaki vergődik Melletted, és rohadtul nem boldog? Ennyire önzőek vagytok???

2013. ápr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 A kérdező kommentje:
remek:Dmég valami?
2013. ápr. 21. 13:38
 10/76 anonim ***** válasza:
100%
Jajj hagy csinálja jól teszi.... aki egyszer már beleölt mindent a normális, tisztességes hagyományos módon egy kapcsolatba de átba..ták vagy megalázták az tudja, hogy ez nem az a világ, ahol a tisztesség kifizetődik :D
2013. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!