Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi ennek az oka? Milyen...

Mi ennek az oka? Milyen mágikus dologra vall ez? Talán boszorkányság?

Figyelt kérdés

Gyakran arra leszek figyelmes, hogy megálmodom a jövőt, de már volt olyan is, hogy a fejembe bevillan egy kep csak úgy a semmiből és az később megtörténik.

Egy hete kb. megpróbálkoztam az átkozással is, egy olyan ember felé, akitnem nagyon kedvelek.. később visszahallottam, hogy ennek az embernek mostanába nagyon rossz napjai vannak, nem sikerül neki. semmi. Úgy gondolom, sikerült az átok.

Ma az egyik osztálytársam meglátta a kezemet, amibe egy pentagram volt belevésve. Azóta ez a srác folyamatosan ördögi szemekkel néz, mintha valamit látna bennem. Viszont tudni kell erről a srácról, hogy mélyen vallásos, de neki saját vallása van. Furcsa, elzárkózott. Most meg mintha szemmel tartana, vagy figyelne.

Szerintetek mi lehet ez? Értelmes válaszokat szeretnék!:)


2014. okt. 7. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy sikátorban el fogja vágni a torkod és eléget.
2014. okt. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Legoman ***** válasza:
Boszorkányságnak hívják. Írtam privátban!
2014. okt. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt magyarázd meg, kérlek!

"... mélyen vallásos, de neki saját vallása van."

Ha saját hite, elgondolása van, az még nem vallásosság.

A vallás ugyanis közösségi.

2014. okt. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ez csak egy trollkérdés a másik ilyen kérdése valami vérivás és szintén átkozódás volt!

nagy luzer a csaj ennek aztán sosem lesz ihletje!

Attól még h csaj nembiztos hogy kap, mégha minden mást is! :D

2014. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!