Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki segítene önként mágikus...

Valaki segítene önként mágikus feltöltődési szertartást végrehajtani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Boszorkány és bárdmágiával foglalkozom. Mostanság nagyon megnőtt az érdeklődés a mesterségem iránt (szerelmi kötés, álomfejtés, igazlátás). Viszont lassan olyan mennyiségű energiát vesz ki belőlem, amit nem tudok pótolni. Komolyabb spirituális feltöltődéshez szükségem van egy társra, hogy elvégezze velem a Mágikus Ölelés szertartását, ami hónapokig ellátna.

Segítene valaki?


2014. aug. 21. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Használd a kozmikust, az végtelen.
2014. aug. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

"Boszorkány és bárdmágiával foglalkozom"


Boszorkánnyal foglalkozol ? Alabárdmágia?


"Viszont lassan olyan mennyiségű energiát vesz ki belőlem, amit nem tudok pótolni"


ezt el is hiszem !


"Komolyabb spirituális feltöltődéshez szükségem van egy társra, hogy elvégezze velem a Mágikus Ölelés szertartását, ami hónapokig ellátna. "


Olvasd a Bibliát testvérem, abból feltőltődsz !


"Segítene valaki?"


Hogyne [link]

2014. aug. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%

Ha a középpontodból mágiázol az feltölt.


Az egoból végzett fekete mágia az ami lemerít!



Gratulálok áldásos tevékenységedhez! :(

2014. aug. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, te undorító vagy, csak a világ veled több és nem vagy normális sem.
2014. aug. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Segítek én:

Áss egy mély gödröt a kertedben. Közben kántálj, majd vágdosd meg magadat, ess bele a földbe és kérd, hogy ásson be valaki.

Garantált lesz az eredmény!

2014. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2, lehet hogy a kérdés jellegéből számodra nem volt egyértelmű, de én pont a másik irányvonalat képviselem :D

A Bibliát egyébként szoktam olvasgatni. Nem mondom, hogy ismerem, de párszor megfordult már a kezemben.


#3 boszorkánymágiát nem lehet nem az egóból végezni. És igen, persze, hogy feketemágia.


#4 Miért?


#5 Egyszer biztosan kipróbálom, de most fel szeretnék töltődni.


Bármelyik intellektuális válaszadóm vállalkozik arra, amit kértem? Mert ha nem, akkor inkább sicc innen, ne ártsátok bele magatokat olyasmibe amit nem értetek.

2014. aug. 22. 13:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Olvasd a Bibliát és térj meg Jézushoz, mert Ő az, aki meg tud váltani.

Én (Sátán) munkálkodok rajtad, de te nem veszed észre!

Nem kellene ezt írnom, de a Pokol jó hely lesz neked. Tudom is hová mész majd ott. Ne mond, hogy nem figyelmeztettelek.


Üdv: Sátán!

2014. aug. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"hogy a kérdés jellegéből számodra nem volt egyértelmű, de én pont a másik irányvonalat képviselem :D "


Tudom, csak abból nemlehet tőltekezni :D Ha nem tűnt volna fel a sátánizmus lényege, hogy másokból szívjál el energiát és fordítsd magadra, tegyél amit akrsz ne törődj mással. Normális ember szerelmi kötés révén NEM ERŐLTETI rá senkire a saját akaratát, ha az nem akarja. Vagy összeillenek vagy hagyni kell menni. Ha igazán szeretsz mást és tudod, hogy nem vagy hozzávaló, akkor azzal nem jót teszel, ha magadhoz kötötd, ez nem szerelmi kötés, hanem rablánc.


A másik irányvonal amiben jársz nem teszi lehetővé, azt a feltőltődést amit akarsz :P Ha nem esett volna le

2014. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Köszönöm, hogy elmagyarázod a saját mesterségem működését :D A feltöltődéshez szükségem van egy társra. Nem először csinálom. Igen, a testéből fogom kinyerni az energiát. Nem, nem lesz baja tőle. Nem először csinálom.

Igen, a szerelmi kötés rablánc. Nem, nem zavar, hogy nem igazi érzelem.

Évek óta ezzel foglalkozom. Ismerem a saját oldalamat és ismerem a te oldaladat is. Önként választottam ezt az oldalt és önként tagadom meg Istent. Segítesz a mágikus feltöltődésemben?

2014. aug. 22. 15:35
 10/11 anonim válasza:
Ha megirja privat uzenetben a telefonszamat kuldhetnek sms-ben energiat
2014. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!