Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Fura érzésem lett a háromszög...

Fura érzésem lett a háromszög meditáció után. Ez normális?

Figyelt kérdés

Nem is tudom leírni milyen volt az érzet, de eléggé felpörögtem tőle, olyan mintha most ébredtem volna fel.

Miközben csináltam a gyakorlatot, akkor, ahol a harmadik szem kb elhelyezkedik erős érzést éreztem, mint mikor koncentrál az ember valamire, de még erősebb annál is.

Most csináltam először ezt a fajta meditációt, így ebben még kezdő vagyok.

Előre is köszönöm a válaszokat! :D



2014. okt. 20. 18:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Pontosabban aranyháromszög meditáció a neve.
2014. okt. 20. 18:57
 2/15 Ozmium42 ***** válasza:
39%
Lehet valami egyszerre normális, és "Mágia, okkultizmus"?
2014. okt. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer csináltam paralelogramma meditációt.

Pontosabban ezüst paralelogramma meditációt, és olyan érzés volt mintha, mindent meg tudnék tenni. Úgy éreztem, hogy semmi nem állhat az utamba. Aztán jött a hiperbolikus paraboloid meditáció amit hamarosan követett egy egyszerű paralelepipedon meditáció. Mindegyik remek érzéseke kelt az emberben, és segítenek egy magasabb szintet elérni úgy, hogy megvilágosítják és feltárják az elméd.

2014. okt. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ozmium42 ***** válasza:
25%
Nemeuklideszi geometriában is próbáltad?
2014. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A meditációk csodálatos világa rendkívül sokszínű. Amíg egy kimondottan bonyolult borostyán ikozaéder meditációtól elfáradok, addig mondjuk egy logaritmikus spirál meditációtól kifejezetten fickósabbnak érzem magam.
2014. okt. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 homo ludensz ***** válasza:
Egyszer én is így jártam egy hason fekve végzett kinyúlt békameditációnál. Olyan nyomást éreztem a harmadikszem tájékán hogy környékén mint ha kilyukadna a homlokom. Figyelmetlenül egy hegyes kavicson terültem el és így vettem fel a med.pózt.
2014. okt. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
bátor dolognak tartom a 3.szem nyitogatását tapasztalatok nélkül otthon csinállni :)
2014. okt. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sok dolgot csinálok otthon, sokkal durvábbakat mint a harmadik szem.
2014. okt. 23. 09:12
 9/15 A kérdező kommentje:
:D tapasztalatom viszont van benne, mert láttam már a szobát is csukott szemmel, szellemeket is látok nagyon sokat. De én tulajdonképpen az őrangyalomat és az auralátást szeretném fejleszteni, mert azok még gyengébben mennek. :)
2014. okt. 23. 09:13
 10/15 anonim válasza:
30%
Már ne is haragudjatok,de ezek iszonyatos nagy baromságok,mindez mellett a Sátán ùtjára tèvedtetek! Nem szabadna ilyen dolgokkal foglalkoznotok! Hagyjátok el amìg nem kèső az ilyen buta ámde annál veszèllyesebb dolgokat! Tèrjetek meg Jèzushoz amìg van időtök rá! Jèzus hamarosan visszajön ès megìtèli a világot! Elvesznek a Pokolban mind akik ilyen ès hasonló dolgokkal foglalkoznak! Most mèg van lehetősègetek hátatfordìtani ennek ès Jèzushoz jönni! Jèzus szeret titeket ès nem akarja,hogy elveszetek!
2014. okt. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!