Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Konkrétan azért írtam ezt,...

Segitse01 kérdése:

Konkrétan azért írtam ezt, hogy miért történik ez velem, hogy választ kapjak. mit tegyek másképp? Vagy kezdjek el élni a képességemmel, fogadjam el?

Figyelt kérdés

Azért indítottam ezt a Blog-ot,mert lassan 26 éves leszek,és rengeteg különleges dolog történt és történik velem.

kérem senki ne úgy olvassa, hogy egy beteg ember,mert sokan tévképzetben szenvednek,de én orvtól orvosig jártam hogy deprssziós vagyok-e, vagy neurologiailag van e bajom,de semmi,teljesen egészséges vagyok.


Az egész már gyerekkoromban kezdődött,édesanyám szerint amikor születtem,olyan volt mint ha nem lett volna a testében amikor engem szült,és látta hogy nem csak az orvosok vannak bent,ha nem más ember,akik papnak néztek ki elmondása szerint, és születésemmel kezdődött a sok gond a családban, mert addig nem történt semmi gond.

Nagyon rossz gyerek voltam, sok rosszat tettem, de ezt mind azért mert egy kis ördög befolyásolt engem,ezért elvittek sturm eckhart mesterhez,aki elküldte,és azután teljesen megváltoztam,de a képességemre egy szűrőt tett,mert olyan dolgokat és tudást tudtam amire még nem álltam készen, gyógyítás, és főleg látás, látom az energiát,és érzem is.

Volt nemrégiben egy autó balesetem,és azóta még erősebb a képességem, sokkal erősebb, érzem amit más érez, gondol, és teljes mértékben érzem az energia áramlását,és érzem hogy tennem kell valamit, valami célom van, és amióta erősödött a képességem,azóta megint,olyan mint ha a tiszta égi fehér energiát érzem,és meditációkor olyan dolgok tudásába kerülök amiről beszélnék szívesen,de valami nem engedi elmondani, ezért is lehet hogy a másik oldal a rossz üldöz engem,és a családot, mert ezzel a képességgel születtem,és eddig tudtam mit tegyek és mit csináljak, rengeteg jövendölést,és rengeteget olvastam az Indigó gyerekekről,és különböző más jövendölésekről,ki mikor és hogy születik újjá, és mivel vannak olyan álmaim ami teljesen valóságos,és tele érzelemmel,és fájdalommal, nem tudom hogy álom-e vagy egy rég múlt emlék kép.

Én normális életet szeretnék élni, ezektől teljesen függetlenül nem tudom mit tegyek, mert lassan 26 leszek és mindenhol a 26 életévet írja a beteljesülésnek,és egyre többet tudok a gyógyításról, az ördög űzésről, és ennek ellenkezéjéről is, okkult dolgok amit soha nem tanultam,emberek befolyásolása,rontás rá tétel, mindent tudok amit nem szeretnék se a jót se a rosszat.

egy átlag ember szeretnék lenni,aki anyagi javak hajtanak,megszerzése, jobb autó, több pénz, de egyre nagyobb bennem a késztetés az önzetlen segítség nyújtásra és isten és jézus nevének hirdetésére, ami furcsa mert egy önző és törtető ember voltam,és kezdek megváltozni.

itthon azt mondják korral jár,de nem ,érzem valami nem jó,valami más történik velem, képes vagyok bármikor megjósolni ha szakad az eső,hogy 3 óra múlva eláll, ami megmagyarázhatatlan.

Nem tudom mit tegyek,mit csináljak,nem tudom mit tegyek, ezért várok észrevételeket,hozzászólásokat,hogy mit tegyek,vagy miért van is van ez, miért történik velem.

MÁS ÁHÍTOZNA ARRA AMIT TUDOK, NEKEM VISZONT NEM KELL, ADJATOK KÉRLEK TANÁCSOT.

És a legrosszabb az egészben ,miért tartom jobbnak magamat mindenkinél,ezeket nem értem, mi történik velem.



2014. okt. 25. 20:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26 éves férfi vagy vagy nő?
2014. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
najó
2014. okt. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

A generációs cuccok amiket örököltél aktivizálódnak most.


Térj meg amilyen gyorsan csak tudsz, és kérd Jézust, hogy adjon kegyelmet, hogy megszabadulhass ezektől.Kérj szolgálatot magadra, konkrétan mond el a pásztornak mit tapasztalsz, és hogy generációs ez nmálatok.Annyiszor akár hányszor csak kell.


Kösd fel a nacit, mert évek, mire megszabadulsz belőlük, és nem lesz sétagalopp..

2014. okt. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%

Ezt pedig javaslom szíves figyelmedben-főleg, hogy említed Jézust, és hogy tudd, bárkli aki fehérmágiát, vagy a mágiának bármely részét teszi, az hiába mondja emliti Jézust-csaló, és hiába gyógyit-mert sátáni forrásból származik az energiája.


Jól vésd az eszedbe:


V.Mózes 18-


10.

Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló;

11.

Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző;

12.

Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli, és ez ilyen útálatosságokért űzi ki őket az Úr, a te Istened te előled.

13.

Tökéletes légy az Úrral, a te Isteneddel.

2014. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Isten tud gyógyítani, és mindent tud magasabb szinten mint sátán, és népi zenekara.
2014. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én ezt a képességet nem kértem ezzel az átokkal születtem, érzem más emberek fájdalmát, idegességét,és a jövendölések, próféciák szerint újjá fognak születni a próféták és az apostolok,de nem lelkileg,ha nem kiválasztott emberek kapják meg a tudásukat,akiket Jézus választ ki, elegem van abból,hogy érezzek, főleg a sok fájdalmat,kínt, sok embernél beteg embernél a tehetetlenséget,a beletörődést, ez felemészt engem,és a folyamatos lelkek látogatását,amit elfolytok,mert nem akarok látni,nem akarok hallani,nem akarok érezni, és ismerősöm síbaleset szenvedett,és térdét meg műtötték,és bicegett,és kézrátéttel 20 perc alatt helyre hoztam,és most már tökéletes a lába,és az orvosok se tudtak mondani semmit erre. de mikor csináltam a tiszta és fehér energia ahogy elöntötte a testem,és éreztem a békességet és az erőt,ha erre képes vagyok,mire lehetek még képes,és mit tehetnék még az emberekért.

de egyszerű életre vágyok,ezektől mentesen.

Sose voltam hívő,sose voltam igazi keresztény, és nem hiszek Istenben mert tudom hogy létezik és Jézus is.


Mit tehetnék,kihez forduljak hogy ezt elvegyék tőlem, hogy teljes és nyugodt életet élhessek, mert ha kiderül kivagyok,és mire vagyok képes, rengetegen fognak jönni hoznám hogy segítsek rajtuk,amit nem akarok, élni szeretnék nem szolgálni.


Kérlek erre adjak TANÁCSOT, vagy segítséget.


sokan dicsekednének vele, kérkednének vele,én csak átlag ember szeretnék lenni mint a többi,


Nem vagyok bolond, pedig az elején azt hittem, orvostól orvosig jártam, de semmi, teljesen egészséges, semmi elváltozás, még depressziós sem. De ez a teher nehéz.

2014. okt. 25. 22:51
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

6 Adtam tanácsot. Vagy megfogadod, vagy nem.A te életed.Szabad akaratot kaptál a döntésre melyik oldalt választod.

Ha nem hallgatsz rám, akkor idő kérdése és sátánnak behódólsz.Ő meg köztudott nem egy uri ember-mint Isten és Jézus, nem enged ki a karmai közül-kevés ember az aki ép bőrrel élve ki tud tőle szakadni ilyen generációs cuccal karöltve-mint nálad van.


Két démoni fejedelemség, és egy démon az ami kezd nálad aktivizálódni:


1./spiritizmus

2./jövndőmondás

3/ mágia


Nincs más lehetőséged, hogy megszabadulj. 1 út van és az bizony igen rögös.

2014. okt. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

25 éves férfi vagyok.

nem a démonoktól félek, nem az angyaloktól,az emberektől, késztetést érzek hogy segítsek, de nem akarok célkeresztbe lenni, nem kértem ezt a képességet, volt dolgom démonnal, volt dolgom hogy megkísértett a rossz, de minden a jó oldalra vezettet vissza, és érzem hogy a dolgom az önzetlen segítség nyújtás, az önfeláldozás, mások nyomora megváltoztatása, én tudom kivagyok, és félek hogy ha kiderül akkor fel borul az életem,ami így is kusza, és szeretnék normális életet élni, ahol nincs képesség,nincs adottság, nincs semmi,csak én.

Olyan nagy kérés? nem akartam látni,hallani, gyógyítani, semmit nem szerettem volna,de mégis én kaptam,aki nem értékel,pedig más élne vele,sok sok sok pénzt csinálna belőle,de én nem,mert átlagos szeretnék lenni.


a legelején azt hittem bolond vagyok, orvoshoz jártunk, neurológiai vizsgálotok, CT, MRI, depresszió vizsgálat, de teljesen egészséges vagyok.


Én csak TANÁCSOT KÉREK HOGY MIT HOGY ÉS MIKÉNT SZABADULHATOK MEG ETTŐL A TUDÁSTÓL,AMIT NEM IS TANULTAM SEHOL,CSAK FEJEMBEN VAN.

ezért is írok név nélkül hogy ne tudják kivagyok.

és nekem nincs szabad akaratom,mert mindig arra terel amerre mennem kellene,de arra nem akarok. ezért is kell segítség.

bocsáss meg kérlek hogy privátba írt

2014. okt. 26. 01:43
 9/18 anonim ***** válasza:

Amiről te írsz azok természetes velünk született képességek.


A gyermekkori traumák és a neveltetés azok amik elnyomják ezeket.


Neked meg maradt. Használd és ne akarj magadtól elmenekülni!


Állítsd ezeket a képességeket fejlődésed szolgálatába.

2014. okt. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Lehet.

De akkor miért tudok olyan dolgokat amiket nem is tanultam,mert ez az evulócióban nincs ennek benne,se a génekbe, és amiket teszek nem természetes dolog.

Erre miért nem tud senki magyarázatod adni?

2014. okt. 26. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!