Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Lehetséges hogy örököltem...

Lehetséges hogy örököltem léleklátást a dédnagyanyámtól?

Figyelt kérdés
Most néztem meg egy filmet, amiben erről volt szó,(Amerikai Horror Sztori, 3. évad első rész) hogy kihagy generációkat. A dédanyám léleklátó volt, elmesélte nekem mama. Már régebb óta mindig úgy érzem hogy vagy kiválasztott vagyok, vagy teljesen őrült. Már többen mondták, hogy belelátok mások szemébe, megpróbálom megérteni, hogy mit mondanak a szemükkel. Sokszor igazam is van. Most akkor teljesen hülye vagyok, vagy lehetséges? Azt olvastam, hogy állítólag mindig dédnagyanyáról dédunokára száll az átok, ha lehet így mondani. És már más filmnél és a temetőben is az eszembe jutott. Olyan mintha azt is értené, hogy a halottak mit akarnak mondani, ha kint vagyok a temetőben.. Totálisan elmebeteg lehetek?

2014. okt. 29. 09:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

meg az életvonal... az is olyan furcsa, hogy nem megy fel teljesen, hanem szerteágazik legalább 4 ágba.

olyan mint a csontvárosban a jel, az egyik ágazás.. olyan... mintha nem is lenne életvonalam.

2014. okt. 29. 10:06
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

" vagy teljesen őrült. "


Ahogy mondod. Felejtsd el ezt az okorseget, mielott komplett kreten lesz beloled.

2014. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Az valóban egy nagyon jó sorozat (mondjuk a 3. évad pont szar :D) de amit ott látsz az nem igaz.
2014. okt. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak szeretnéd magadnak különlegesnek érezni.
2014. okt. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én is tudok mások szeméből olvasni. Akkor léleklátó vagyok? :D
2014. okt. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Léleklátó lol. Max jó empatikus érzékkel rendelkezel. Igazából magát a fogalmat se igazán értem ugyh kérlek definiáld a léleklátó fogalmát.
2014. okt. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Mi az, amit tudsz?

Tudsz valami konkrét dolgot is bemutatni?

Mert akkor keresd meg Vassyt. Ő tudós, és ilyesmivel is foglalkozik.

De ő az igazságot fogja kideríteni! Ha nem értesz semmihez - akkor azt.

Szóval?

2014. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

"Belelátok mások szemébe."

:D

2014. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne akarj párhuzamot vonni a filmek és az életed között. Nagy valószínűséggel sokkal értékesebb ember vagy,mint az elképzelt szereplők,csak próbálj rájönni a saját utadra.
2014. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
De amit mondok, hogy filmekből szedem, azt csak arra értem, hogy ott is van olyan. de életemben is történt már ilyen.. nem mondanám ha nem lenne igaz..
2014. okt. 29. 13:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!