Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért esik le foyton a piros...

Miért esik le foyton a piros szalag a babám kezéről?

Figyelt kérdés
3 hònapos kisfiam kezèről folyamatosan leesik a piros szalag! Valaki levennè? Anyòsomra gondolok!
2014. okt. 30. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem ertem minek kell egy 3honapos gyerekre piros szalag,azt 3honapos nyulakra szokas rakni husvetkor.
2014. okt. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2014. okt. 30. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon komoly, ezt a sort kiemelném: "Phü, phü, kigyóf@.sz a szeme közé annak, aki (a csecsemő neve) megigézte!..." :) Sajnállak, ha hiszel ezekben!
2014. okt. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
1-es vagyok En nem teged sajnallak,hanem szegeny gyereket!Nekem fekete macskam van mar3eve!Akkor en meg vagyok atkozva?
2014. okt. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert a védőangyal, aki ki lett rendelve Istentől a gyereked mellén az nem tűri az ezoteriával fertőzőtt tárgyakat, az adott személyen.
2014. okt. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél babonásabb vagy, annél nagyobb veszélyben a családod. Hidd ell....
2014. okt. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

1. Lehet, hogy csak bénán kötötted meg azt a szalagot.

2. A szalag olyan anyagból van, amit hiába kötsz meg rendesen, akkor is szétjön.

3. Valamelyik családtag veszi le, mert nem hisznek az ilyen babonás dolgokban.

2014. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Miért esik le foyton a piros szalag a babám kezéről?"


A gravitáció miatt.


"3 hònapos kisfiam kezèről folyamatosan leesik a piros szalag! Valaki levennè? Anyòsomra gondolok!"


Ha az anyósod venné le, akkor nem hiszem, hogy leesésnek akarná titulálni az egészet. Azaz nem a földön lenne, hanem mondjuk elrakná a fenébe. ha a földön van, akkor lehet hogy a gyerek vette le. Attól hogy 3 hónapos, még tudja mozgatni a kezét, ebből kifolyólag le tud róla esni a szalag.


Ja és még valami. Kérdező, egy gyárilag pirosra festett szalag mi a fenétől védene meg? Ki és miért bántana titeket? És ha bántana, akkor ugyan miért védene meg téged (vagy a gyereked) egy szalag? Elmondom, hogy rajtam sosem volt szalag, de egyáltalán nem bántam meg. Mellesleg téged megátkoztak, hogy ennyire ostoba vagy?

2014. nov. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mert a gonosz démonok leszedik..:D

Nem akarok kötözködni,de én gyerek létemre nem hiszek ebben,szóval neked se kéne már felnőtt fejjel ilyenekkel foglalkoznod:)

Szerintem teljesen felesleges visszatenni a kezére,még a végén attól kap kiütést szegény gyerek.

A babonákkal meg ne foglalkozz.Tudom,könnyen el lehet hinni az ilyesmit,de ha jobban átgondolod rájössz,hogy hülyeség,szerintem inkább olvass pszichológiai könyveket,az lehet még később hasznos lesz,ha elkezd cseperedni a gyerek(hogy a rémes tinikort ne is említsem:D):)

Boldog babázást:)

17/l

2014. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet annak a babának is jobb volna, ha bedobnátok a kemenécbe.

Uh, de gonosz voltam...

Csak ne legyél olyan elmeháborodott, hogy megis teszed.

Bár nem nézem ki belőled.

2014. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!