Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Halottak napjához köthető...

Halottak napjához köthető valami boszórkánysággal kapcsolatod folog? Mágikus szertartás? Te elvégzed?

Figyelt kérdés
2014. okt. 31. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Magyar helyesírás alapjait nézegetném inkább, rád férne.

Ahogy látom.

2014. okt. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

Elsősorban is egyet értek az első válaszolóval.

Másrészt már vártam az ilyen kérdéseket.

Ehhez annyit tudok hozzáfűzni, hogy ebből is látszik, hogy az emberek zöme mennyire nem normális. Ha meg bekövetkezik a baj, akkor sírnak és segítséget kérnek.

A megjegyzésem pedig az, hogy az ilyenek, akik ilyesmiken törik a fejüket, azok már vagy nem tudnak jómódjukba mit csinálni, vagy annyira nem kaptak szülői nevelést, hogy minden rájuk volt hagyva és itt tartanak.

Sajnálni tudom ezt csak!

2014. okt. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Angol-ír bolondság, amit nálunk művelni enyhén szólva is bunkóság. Különösen a temetőkben a sírok között bulizni!
2014. okt. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, ha elfelejted és nem szórakozol ezzel, mert veszélyes! Rádtelepszik egy szellem és nem hagy élni. Nem én szórakoztam ezzel, de mert jelen voltam, a szellem engem talált meg és hetekig nem tudtam megszabadulni tőle. Nem éppen kellemes állapot volt.
2014. okt. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne félj a szellem rád telepedésétől!

Az eredmény nem lehet más, mint ezentúl szellemesebb kérdéseket teszel fel!

.

Fiatal lehetsz még, hogy hiszel a boszorkány-mesékben.

Áldott állapot, nem kell a valósággal törődni még!

2014. nov. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy hasznos boszorkányság:


felteszed a szemüvegedet és akkor eltalálod a billentyűket...

2014. nov. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Üdv! Én Wicca vagyok (witchcraft-boszorkányság) szóval tőlem első kézből tudod meg, hogy a boszorkány ünnepeknek és a halottak napjának semmi köze egymáshoz és ebből következik, hogy nincs semmilyen "szertartás".


Áldás!

2014. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!