Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Engem is bánthat a szellem?

Engem is bánthat a szellem?

Figyelt kérdés
Nos a haverokkal szellemet szeretnénk idézni és olvastam, hogy árthatnak nekünk. Habár én nem egy mentálisn gyenge srác vagyok: ecsethajam van es sokszor bekapcsolom a SWAGemet. Hozzatennem en nme isbhiszek ilyenekbe, de vegigprobaljuk AZ osszes modszert#

2014. dec. 19. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te döntsd el, én nem ajánlom mert az egyik rokonom kipróbálta és nagyon nehezen tudtak megválni a szellemtől, de szerencsére nem otthon csinálták ezért nem maradt ott. Bár ha nem hiszel benne akkor csináld, minden esetre én nem próbálom ki xD :p
2014. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy közös önkioldás sokkal jobb lenne nektek.

Mindenkinek jobb volna,ha nem háborgatnátok a lelkeket.

2014. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne és -szavaidból az derül ki- mindnyájan gyakorlatlanok vagytok a szellemidézés terén, akkor IGEN, ÁRTHAT!
2014. dec. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne próbáljátok ki. Hagyjátok őket békén, és nektek is jobb volna, ha nyugton maradnátok. Hallottam már történeteket a nagynénimtől, aki nem kitalálja az ilyesmit, ő is megélte és Édesanyám is, már csak azzal is, hogy elolvasott egy könyvet.
2014. dec. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne csináld! Nem biztos az jön akit te gondolsz. Mindegy milyen erős vagy mindig van erősebb ebbe ne kapaszkodj. Olyanhoz menj aki érti a dolgát ha mindenképpen ilyet akarsz. Mégegyszer mondom ne csináld.
2014. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van ahol lehet olyat tanulni hogy kell az itt ragadt emberszellemeket a fénybe segíteni. Ha érdekel menj oda tanulni.
2014. dec. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!