Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mágikus kötés levétele?

Mágikus kötés levétele?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mágikus kötést hozott létre közöttünk (vagy hogy kell ezt mondani). Ezt hogyan szüntethetem meg?

2014. dec. 31. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Jelképesen el kell vágni a kapcsot az Atya,Fiú,szentlélek nevében 10 miatyánk mellett
2014. dec. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Legoman ***** válasza:

Ez attól függ milyen kötés, de egyébként, nem lehet valami erős, vagy lehet, hogy nincs is ilyen kötés létrehozva, ha tudod, hogy mit csinált veled.

Akaraterő. Ezzel próbáld meg.

2014. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Első: köszönöm!


Amúgy a mágikus kötés hogy van angolul? Hátha találok google-lel valamit.

2014. dec. 31. 11:06
 4/13 homo ludensz ***** válasza:
Megbántad hogy bontani akarod? Írj egy privátot ha gondolod és nagyon részletesen írd le a rituálét amit a "kötés" alatt csinált. Valószínűleg bontani tudom,ha nem keresel mást.
2014. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan csinálta és mit. Elkezdtem segítséget keresni a manipulációja miatt (volt nemrég itt erről egy kérdésem). Elmentem egy emberhez aki kiderített ezt-azt, pl hogy kötés van közöttünk. De még nem tudta leszedni. A napokban próbál csinálni valamit még az ügy érdekében, de én addig sem maradnék tétlen.
2014. dec. 31. 11:15
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha nem kamu a kérdés, írj.
2014. dec. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

És biztos vagy abban hogy ő hozta létre és nem valaki más?


1. lépésben nem árt tisztázni hogy mi ellen harcolsz!

2014. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a következő kérdések is felmerülnek:


Nem végeztél e te megelőzően olyan mágiát aminek az eredménye ennek bevonzása lehetett?


Elő jött e a szerelem érzésén kívül más érzés is? (Gyűlölet, félelem, agresszió stb...)


Vannak e neked ellenségeid vagy neki ellenségei akik esetleg így akarnak kellemetlen helyzetbe hozni valamelyikőtöket?


na egyenlőre ennyi. Nem árt ha tudod mi ellen hadakozol...

2014. dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem szerelmi kötésről van szó. Egyazon neműek vagyunk (F) és heterók.


Nem végeztem semmilyen mágiát senkin, nem értek hozzá. Ha értenék, már rég leszedtem volna a kötést.

2014. dec. 31. 17:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha férfiak vagytok akkor egyel több ok arra hogy valaki szórakozik
2014. dec. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!