Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud segíteni nekem...

Valaki tud segíteni nekem ebben a szerelmi kötés dologban?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy szerelmi kötésre, de mivel én közel sem értek ezekhez én nem hiszem hogy meg tudnám csinálni.

Van valaki olyan aki meg tudja csinálni úgy hogy tényleg működjön?? és lehetőleg úgy hogy interneten el lehessen intézni és nem kell hozzá személyes találkozás??

CSAK normális válaszokat szeretnék (olyat aki tényleg tud segíteni nincs szükségem a leszólásokra és kioktatásra mert tudom hogy mivel jár ez az egész)


2014. szept. 30. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj, lehetőleg okkal.
2014. szept. 30. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Neked segítenek,de a másik embernek lehet elrontják az egész életét! Ha ennyire hiszel az ilyen dolgokban, nem gondolod,hogy ha úgy lenne elrendelve,akkor magától is összejönne a kapcsolat?Attól,hogy neked jó valami,nem biztos,hogy a másiknak is. Remélem nem sikerül! Kívánom,hogy te is és a kiszemelted is találjátok meg az igazit,nem akarok nektek rosszat,ne értsd félre,de nem így kívánom a jót sem! Ezt gondold át még egyszer! LEhet,hogy "hozzáértők"ajánlkoznak itt neked,de egy másik ember energiájába,rezgéseibe belenyúlni nem játék! Súlyos problámák is lehetnek hosszú távon. Egy igazi,képzett,jószándékú ezoterikus szakember nem is vála ilyet.
2014. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
35%

Ha

- hinném, hogy van szerelmi kötés;

- ismerném, akit kötni akarsz;

- ha bolond lennék.

.

Neked segítsek, aki más életébe akar játékával beleavatkozni?

A másiknak, a kiszemeltednek segítenék, hogy tudjon védekezni ellened.

.

Neked és sokaknak:

ez egy olyan website, ahol minden regisztrált felhasználó bármelyik kérdéshez hozzászólhat!

A kérdező azért kérdez, hogy válaszokat kapjon, a válaszolók személyét nem szabhatja meg, nem szűkítheti.

2014. szept. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!