Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ha anyám elhunyt a születésem...

Ha anyám elhunyt a születésem óta (nem ismertem), meg tudom valamilyen módon idézni (nincsen személyes tárgyam tőle)?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy a vérem összeköt vele. De sajnos még nem csináltam komolyan ilyen dolgot. Nagyon szeretnék vele kommunikálni.

2015. jan. 1. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeánsz ....
2015. jan. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%

Nagy eséllyel az anyukád már nincs a túlvilágon, így nem bírod megidézni. Bár nem írom alá.

Megidézni ne idézd meg, mert nem tudhatod, hogy ki jön át rajta. Ez nagyon veszélyes dolog. De van egy másik módszer, ami biztonságosabb és tudsz vele kommunikálni.

De előtte döntsd el, hogy mik a kérdéseid hozzá. Valószínűleg, ha még nem született le, akkor téged védelmez, így könnyebben tudsz vele kapcsolatba lépni. De, ha nem ő jelentkezik, akkor is megtudsz dolgokat, csak nem az anyukádtól, hanem egy más szellemtől.

2015. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha idézését is olyan hebe-hurgyán tennéd, mint kérdésed megfogalmazását ("...elhunyt a születésem óta..." - azt, hogy születésed előtt, úgysem hinné el senki!), jobb, ha bele sem kezdeszaz idézésébe!
2015. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Énse szórakoznék az idézésével mert könnyen lehet, hogy valami sokkal rosszabb jön át az átjárón, és azt nem fogod tudni elzavarni.
2015. jan. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha erősebb vagy nála, akkor eltudod zavarni. :)
2015. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ne idézd meg, az illegális.

gyújts neki gyertyát, és kérd meg az angyalokat hogy kommunikálhass vele, mert ha illegális dolgokat csinálsz akkor feljogosítod az alvilágot belépésre.

2015. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kérdés egyáltalán nem hebe-hurgya. De ez is csak felfogás kérdése. A születésem óta részben arra gondoltam, hogy születésem után. De na, ez van, elírtam. De egy kérdés után megítélni az embert meglehetősen túltengő egóra vall.
2015. jan. 6. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!