Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ilyenkor éjjel gyakrabban...

Ilyenkor éjjel gyakrabban szállnak meg démonok embert? Gyakrabban bántalmazzák?

Figyelt kérdés
Felriadtam egy rossz álomra, kimentem egy pohár szőrpért és közben az ablakon át láttam egy sűrű fekete homályos energiaörvényt elhaladni a szomszéd ajtaja felé. Alakja nem volt neki, amikor odanéztem gonszság áradt belőle. Ilyenkor éjjel ez gyakrabban előfordúl ? Miért? Hisz a pokolban vagy az azstráltérben nincsen éjszaka?
2015. márc. 6. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A gonosz soha nem alszik...
2015. márc. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Mert ilyenkor az ember védtelen. Sokan nem gondolnak olyasmire mit pl álomfogó meg ilyen babonás cuccok. És a sötétben sztem nehezebb észrevenni is.
2015. márc. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A felhasználó ***** válasza:
64%
Jó reggelt, Class FM.
2015. márc. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, megmondom, hogy miért éppen ma éjjel:


Március 6. az év 65. (szökőévben 66.) napja a Gergely-naptár szerint. Az évből még 300 nap van hátra.


Ilyenkor nagyobb a démoni aktivitás.

2015. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ne a tévképzeteidet kergesd éjszaka, hanem aludd ki magad rendesen! Akkor nem fogsz ilyen "jelenségeket" látni...


Az, hogy felriadtál és rosszat álmodtál már önmagában azt jelenti, hogy nem vagy rendben lelkileg. Nyugtalanul alszol és nem vagy eléggé kipihent. Ilyenkor az ember hajlamos olyat is látni ami nincs is!

2015. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A Pokolban nincs ilyesmi. Nincs nappal, vagy éjszaka. Ők mindig ébren vannak.

Bármikor megszállhat egy démon egy személyt. Éjjel gyakrabban bántalmazzák. Főleg 03:00-03:30 között.

2015. márc. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy démon csak akkor szál meg egy személyt ha tud annak félelméből táplálkozni, mert akkor megtalálja a gyenge pontját... de egyébként nem fog téged megszálni csak foglalkozz vele ennyi.
2015. márc. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:)
2017. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.Az éjszakai műszakosok veszélyesebbek.
2018. okt. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!