Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Érdekes látomásom volt tegnap...

Érdekes látomásom volt tegnap éjjel Orbán Viktorral kapcsolatban! Talán megláttam a jövőt a látomásban?

Figyelt kérdés
Szóval, úgy történt, hogy tegnap éjjel, fél 3 körül fölkeltem, és inni indultam a konyhába, de amikor mentem vissza az ágyhoz, az ágy mellé lépve hirtelen bevillant egy kép, amint a napfényes Budapesten, a Duna fölött lebegett egy aranyból készült, gyémántokkal kirakott trónon Orbán Viktor, szintén aranykoronával a fején, körülötte pedig hatalmas fény volt. Az emberek a földről figyelték a csodát. Voltak, akik térdre borultak, és voltak akik hajlongtak előtte. Viktor egyszer csak fölemelte a jobb kezét, és az égre mutatott. Ekkor az égből pénzeső hullott, tömérdek forint és euró hullott az emberek közé, akik hálás köszöneteket mondva a miniszterelnök úrnak kapkodták föl azokat a földről. A szegény emberek hirtelen meggazdagodtak, a hajléktalanok a gazdag emberek szintjére emelkedtek, munkája volt mindenkinek, béke és nyugalom honolt az országban és a világban egyaránt. Ezután viszont jött a szörnyű rész; Viktor bal kezével lefelé mutatott, a föld felé. A körülötte lévő fényt lángcsóvák váltották fel, a világban megkezdődött a pusztulás. Az égből tűzeső hullott, zavargások törtek ki, az emberek az utcán vagy menekültek, vagy fegyvereikkel estek egymásnak, a rendőrök hatalomra kerültek az emberek fölött. Az Országház felrobbant, a Lánchíd összeomlott, a Hősök Terén Leomlottak a szobrok, a Nemzeti Múzeum a levegőbe emelkedett, majd darabokra hullott. A föld több helyen megnyílt, az utcákon szakadékok álltak, a szakadékok alján forró lávával. Rengetegen zuhantak bele. Több épület és háztömb fölemelkedett a levegő, helyükön pedig hatalmas méretű acéltüskék törtek ki a föld alól. A miniszterelnök úr így lebegett a trónján, jobb kezével az ég felé, a ballal pedig a föld felé mutatva, majd hirtelen, egy pillanat alatt a feje helyén egy kecskefej lett, majd véget ért a látomás. Mondanom sem kell, természetesen ott helyben sokkot kaptam, csak egy fél óra múlva tértem magamhoz, az éjszaka többi részén nem is aludtam, csak ez a furcsa, ám egyben rémisztő látomás járt a fejemben. Mit jelenthet ez? Talán megláttam a jövőt? Kérlek, segítsetek, mert nem hagy nyugodni! Köszönöm!

2013. jún. 7. 23:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mit szívtál, vagy mit használsz? Csak ennyit kérek...
2013. jún. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Most már kezd unalmas lenni ez az OVi-t Istennel, Jézussal stb. összekeverő marháskodás.


Elnézést kérek, kifogytam a frappánsabb trollságokból...


Na jó, azért eszembe jutott valami: kedves Kérdező, igyál és minecraftozzál kevesebbet.

2013. jún. 8. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
17%

Az elejével egyet is értek, de attól a résztöl hogy felemeli bal kezét az már sületlenség. Viktor segìteni jött erre a földre ö nem pusztìt, de az eleje az teljes igazság lehet.

Elhozza a földi kánaánt, mert ö nem a pénzért van a parlamentbe hanem azért mert Atyja oda tette és feladata elpusztítani a gonoszságot és kapsiságot és hogy az embereknek egy olyan jövöt teremteni ahol harmóniában élhetnek.

Remélem segìtettem.

2013. jún. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%

ő a plejádiakkal van kapcsolatban.


az mszp pedig annunaki/reptilián érdekeket szolgált, ezt lehetett látni a gazdaságpolitikán is akkoriban.

2013. jún. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
Hú, én egy olyan csajjal álmodtam, hogy még mindig szerelmes vagyok. Egy kis külföldi, szép barnára sült törékeny leányzó volt, már az igazi nyáron találkozunk/találkozunk egy fesztiválon. Aww. De a te álmod sem rossz.
2013. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
84%
Kedves kérdező, fejezd már be, unalmas.
2013. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
#4, ahá, szóval a plejádiak az arabok, és egyéb közel-keletiek (esetleg a kínaiak is?) szinonimái, a reptiliánok és az annunakik pedig a nyugati nagybefektetőkéi és a zsidókéi. Ügyes kódolás, most már legalább tudom, mihez tartsam magam...
2013. jún. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
84%
#5, Murr, nem félsz? Ilyeneket álmodom én is. Ha ez ugyanaz a lány, kénytelenek leszünk álmodni egy párbajt. ;)
2013. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

[link]


Pont ilyen volt a látomásom végén a miniszterelnök úr.

Talán ő lenne az Antikrisztus, aki a Messiás álarca mögül hoz majd pusztulást e világra? Csak nem egy próféta vagyok? Nagyon nyugtalanít ez az egész...

2013. jún. 8. 14:24
 10/26 anonim ***** válasza:
Inkább aggódj az egészségi állapotod miatt...
2013. jún. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!