Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A strigák vámpírok vagy...

A strigák vámpírok vagy boszorkányok?

Figyelt kérdés
A Magyar néphit szerint vérszívó boszorkányok voltak...de egy alap dolog hogy mindkettő nem lehet mert az ellenkezne a természet egyensúlyával... viszont akkor mik voltak Könyves Kálmán tagadta létezésüket

2015. márc. 29. 21:03
 1/9 Ozmium42 ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Itt, a barátunktól (Google) 3,050 választ kapsz:

[link]

2015. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem egy növény?
2015. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, nekem még csak egy fantasy könyvemben szerepeltek strigát, ott élőhalott vámpírok voltak.
2015. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Boszorkák kik az életerővel táplálkoznak . Nagyon erősek . Szentelt vassal kell szìven szúrni őket .
2015. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Túl sokat játszol a Witcehrrel. :D
2015. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Witcher*
2015. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm megragadott az irodalom órán és köszi a Google-el én is próbálkoztam és zagyvaságokat adott hát konkrét választ csak egyet kaptam de úgy néz ki ezzel meg is kell elégednem
2015. ápr. 2. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Utána néztem több oldalon magyarul is, angolul is, szlovákul is, de egyik se írta, hogy a striga vámpír lenne. Én konkrétan olyat se találtam, hogy vérszívó boszorkány lenne. Azt írták, hogy az emberek életenergiájával táplálkoznak, tehát nem vért szívnak az áldozatuktól, hanem annak életenergiáját. Általában gyerekek az áldozatai. Persze minden kultúrában másként vannak jelen, szóval ez nem készpénz, amit írtam, de remélem segített valamit.
2015. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!