Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Billy Idol Rebel yell száma...

Billy Idol Rebel yell száma elátkozott?!?!?!

Figyelt kérdés

Erről van szó:


https://www.youtube.com/watch?v=BPwZaQfoIbU&index=2&list=LLL..


Egy régi kazettáról kezdtem el ezt hallgatni, ami otthon volt egy dobozban régi cuccok között. Csak ezt az egy számot hallgatom, a Rebel yellt, mert a többi nem tetszik. Pontosan 7 napra rá (ez a hetes egy mágikus...izé, akarom mondani olyan tipikus meseszám és ez is gyanús), szakított velem a barátnőm, aki pontosan 7 évvel idősebb nálam és 7 hónapja voltunk együtt!! Ez november 30-án történt, több mint fél éve, 7 hónapja kb. (már megint a 7-es szám!) ééééééés Billy Idolra rágugliztam, november 30-án van a születésnapja. -.- Ja és azóta csupa balszerencse az életem, egy csomó ember megutált, helyhiány miatt nem vettek fel egyetemre, meg több kisebb dolog.



2015. ápr. 4. 14:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért szakítottatok?

https://www.youtube.com/watch?v=97neF32YWko


Egyébként lehet átkozott a dal. Vannak benne részek, amik egyenesen a pokolból szólnak ::P

2015. ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Lucifer plz.. Ez hülyeség..
2015. ápr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy küldtem egy gyógyító dalt :P
2015. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egy csomószor hallgattam és nem lett tőle semmi bajom.
2015. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
4-es, akkor lehet, hogy a kazettám van elátkozva, amin a szám van.
2015. ápr. 4. 17:36
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azon az átkozott napon véletlenül nem ittál tejes kávénak való cikóriás italport, melynek szavatossága nov 30-án jár le? Nem lehet, hogy az a bűnös??

Nem gúnyolni akarlak, csak rávilágítani, hogy véletlenek vannak. Ha meg nincsenek, akkor jön a kérdés, hogy hogy lehet átkozott egy kazetta??

2015. ápr. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, bocs, el is felejtettem említeni, hogy a barátnőm azt mondta, azért szakított velem, mert rám unt, hogy régi dolgok után kutatok, mint például ez a zene is, és őt meg mostanában el is hanyagoltam. :(
2015. ápr. 4. 17:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Még időben figyelmeztetnélek, hogy holnap ne hallgass Nirvanát. Kurt Cobain ápr. 5-én halt meg, ki tudja mi történne veled, te szegény?!
2015. ápr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
És a 7. hozzászóló is te voltál -.- Félelmetes.
2015. ápr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nagyon unta már Billy Idolt. Ha egy Első Emelet számot hallgattál volna egyfolytában, akkor talán három nap után otthagy.
2015. ápr. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!